2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 17°C | 30°C Még több cikk.

Két evezős lehet a jövő bajnoka

A Facebookon csaknem 60 ezer szavazat érkezett a megközelítőleg száz, a „Jövő bajnoka" pályázaton induló tehetséges fiatal sportolóra.
A jelentkezők mindegyike legalább dobogós helyen végzett valamelyik országos szintű bajnokságon, de nem egy közülük nemzetközi versenyeken is eredményesen mérette meg magát. Végül szakmai zsűri – dr. Csábi Bettina volt profi világbajnok ökölvívó, Vincze Ottó volt válogatott labdarúgó és Rácz Felix, a Felix-Promotion vezetője – választja ki azt az egy fiút és egy lányt, aki elnyeri az egyéves menedzseri szerződést.

A Magyarországon úttörőnek számító kezdeményezésre az ország minden tájáról, több mint 20 sportágat képviselve jelentkezett a közel 100 pályázó, akikre eddig összesen mintegy 60 ezer voks érkezett.
A megyét több fiatal is képviseli a listán. Közülük a legtöbb szavazattal a Győri Vízügy-Spartacus 19 éves evezőse, Gyimes Krisztina rendelkezik, aki idén többek között aranyérmes lett női felnőtt egypárevezős és női felnőtt kétpárevezős kategóriában is az országos bajnokságon.
Mintegy 180 voksot kapott az ugyancsak evezős Szigeti Roland, akinek 2011-es tabelláján három ifjúsági országos bajnoki aranyérem szerepel: a kormányos nélküli kettes, a kormányos nélküli négyes és a kormányos nyolcas kategóriában. A fiatal sportoló ezenkívül az ifjúsági Európa-bajnokságon is jól szerepelt.

Bajnokok Ligája: Tőzsérék bravúrja a Chelsea ellen

Meglepetésre ikszelt a Milan, simán nyert a Barca, ponot szereztek Tőzsérék a labdarúgó Bajnokok… Tovább olvasom