2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 12°C | 23°C Még több cikk.

Két bajnoki ezüstérem

Két ezüstérmet szereztek a SMAFC versenyzői a Magyar Karate Szövetség 2003-as évre kiírt, ám idén januárban Budapesten rendezett országos junior- és felnőttbajnokságán a kyokushin szakágban.

Az alapozás közepére kiírt bajnokságon Polyák József és Demeter Zsolt tanítványai közül ketten álltak rajthoz, és mindketten a második helyen végeztek. A junior lányok mezőnyében a középsúlyú Dömötör Éva lett ezüstérmes. Érdekesség, hogy itt összevonták a közép- és a nehézsúly mezőnyét, így a fiatal soproni hölgynek bizony nála jóval „testesebb" vetélytársakkal kellett megküzdeni.

A felnőtt férfiak 70 kilós súlycsoportjában Szabó Gábor második lett. Mivel az érmek és a helyezések megoszlottak a részt vevő klubok között, a SMAFC az egyesületek pontversenyében több csapattal egyetemben holtversenyben az élen végzett.