Kisalföld logö

2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Kapuvári hetes a Tétnek, gönyűi ötös a Töltéstavának

Megyei I.: vendégként nyert a Csanak, a Győrszemere és a Rajka. Megyei II.: 11 gól Szanyban. Megyei III.: tízet lőtt a Győrasszonyfa.
Összefoglalók, nyilatkozatok >>
Duna Takarék Megyei I. osztály 22. forduló.

2013. 04. 13., szombat:
Koroncó-Beled 3-1,
Kapuvár-Tét 7-0 (U19: 9-0).
2013. 04. 14., vasárnap:
Lipót-Győrszemere 0-3 (U19: 4-3),
Lébény-Hédervár 4-2,
Öttevény-Rajka 0-1 (U19: 1-0),
Jánossomorja-Fertőszentmiklós 2-0 (U19: 4-2),
Gönyű-Töltéstava 5-0 (U19: 3-1),
Petőháza-Ménfőcsanak 2-3 (U19: 1-8).


Eredmények, góllövők >>
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 21. forduló.

2013. 04. 13., szombat:
Pannonhalma-Felpéc 4-1 (U19: 2-2),
DAC 1912-Győrújfalu 4-1 (U19: 7-0).
2013. 04. 14., vasárnap:
Abda-Bajcs 4-0 (U19: 2-3),
Rábapordány-Győrszentiván 2-1 (U19: 1-1),
Pér-Győrújbarát 1-1 (U19: 0-3),
Kóny-Bácsa 2-3,
Egyed-Nyúl 0-6,
Kajárpéc-Táp 2-2.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 21. forduló.
2013. 04. 13., szombat:
Győrzámoly-Bezenye 3-1 (U19: 0-4).
2013. 04. 14., vasárnap:
Barbacs-Győrsövényház 1-6 (U19: 1-5),
Börcs-Püski 2-1,
Kunsziget-Mosonszolnok 0-4 (U19: 0-2),
Enese-Máriakálnok 0-5,
Dunakiliti-Károlyháza 1-0 (U19: 1-2),
Mosonszentmiklós-Dunaszeg 1-3,
Bősárkány-Hegyeshalom 1-0.

Megyei II. o. Tercia Étterem Soproni csoport 21. forduló.
2013. 04. 14., vasárnap:
Lövő-Mihályi 7-1,
Fertőendréd-Iván elmaradt,
Babót-Dénesfa 1-3,
Szany-Nagycenk 7-4 (U19: 3-0),
Veszkény-Rábakecöl 2-2 (U19: 3-2),
Ágfalva-Osli 5-5 (U19: 3-2),
Egyházasfalu-Rábaszentandrás 2-0 (U19: 0-3),
Hegykő-Vitnyéd 5-1 (U19: 8-1).


Eredmények, góllövők >>
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győri csoport 21. forduló.

2013. 04. 14., vasárnap:
Bakonyszentkirály-Szerecseny 4-0,
Pázmándfalu-Mindszentpuszta 1-2 (U19: 3-1),
Nyalka-Mezőörs 2-2,
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta-Tényő 10-1 (U19: 6-0),
Csikvánd-Győrság elmaradt (U19: 3-2),
Sokorópátka-Bakonyszentlászló 5-2,
Écs-Veszprémvarsány 3-0 (U19: 1-3),
Gyömöre-Gyarmat 3-2 (U19: 4-7).

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győri-Mosonmagyaróvári csoport 17. forduló.
2013. 04. 13., szombat:
Mosonszentmiklós II-Győrszentiván II 3-4,
Ikrény-Abda II 0-2,
Győrladamér-Rajka II 7-1.
2013. 04. 14., vasárnap:
DAC 1912 II-Nagyszentjános 1-2,
Dunasziget-Dunakiliti II 2-1,
Dunaszentpál-Vámosszabadi 1-2.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári-Csornai csoport 21. forduló.
2013. 04. 14., vasárnap:
Bőny-MITE 1-3 (U19: 2-2),
Bezi-Darnózseli 2-3 (U19: 3-5),
Rábaszentmihály-Nádorváros 4-3,
Acsalag-Újrónafő elmaradt,
Mecsér-Rábapatona 0-4,
Kimle-Rábacsécsény 0-0 (U19: 2-2),
Halászi-Várbalog 2-1 (U19: 9-0),
Levél-Ásványráró 0-3.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Csornai csoport 21. forduló.
2013. 04. 13., szombat:
Magyarkeresztúr-Agyagosszergény 1-5 (U19: 1-1).
2013. 04. 14., vasárnap:
Jobaháza-Szilsárkány-Pásztori 2-1,
Kisfalud-Farád 2-2,
Szil-Csapod 1-1 (U19: 3-2),
Vág-Bodonhely 2-1,
Bágyogszovát-Markotabödöge 1-3,
Szárföld-Rábatamási 2-2,
Rábacsanak-Himod 3-1.

Megyei III. o. Deák Étterem Soproni csoport 21. forduló.
2013. 04. 14., vasárnap:
Nagylózs-Kópháza 2-2,
Fertőrákos-Répcevis 0-0,
Balf-Und 5-1,
Fertőszéplak-Újkér 1-9,
Pereszteg-Harka 2-5,
Zsira-Sopronkövesd 2-0,
Sopronhorpács-SFAC 1900 2-0 (U19: 5-0),
Fertőd-Sarród 1-0.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Férfi kézilabda MK - A Veszprém sorozatban ötödször győzött

Az MKB Veszprém nyerte a férfi kézilabda Magyar Kupát, ugyanis a Pécsen rendezett négyes döntő… Tovább olvasom