2017. 02. 20. hétfő - Aladár, Álmos 0°C | 9°C Még több cikk.

Kapuvár - Csorna 1-1

Nagy iramban kezdődött a rábaközi rangadó, melyen döntetlen született Kapuvár és Csorn a között.

A 7. percben Bóna nagyszerű ütemben ugratta ki a jobbösszekötő helyén Vargát, aki önzetlenül középre gurított és az érkező Böcskör öt méterről a hálóba helyezett. 1–0. Fordulás után előbb Tóth hibázott nagy helyzetben, majd egy potyaízű gól az egyenlítést is meghozta.

A 63. percben Jakab harminc méterről kapura ívelt és a labda a kapus fölött a léc alá hullott. 1–1. A 90. percben Pintért nagy csattanás kíséretében takarították el a 16-oson belül, majd a labdakihozatal után kialakuló tömegjelenetnek a bíró csak két kiállítással tudott véget vetni. Az indulatok a lefújás után is nehezen csillapodtak, a döntetlennek főleg hazai oldalon nem tudtak örülni.

Csorba János: – A mérkőzés hű tükörképe volt az őszi vesszőfutásunknak, ma is közelebb álltunk a győzelemhez.

Horváth László: – Egy indokolatlanul túlfűtött mérkőzésen az eredmény igazságosnak mondható.
Kapuvárott indulatoktól sem mentes mérkőzésen született döntetlen.
Fotó: Németh Péter