2017. 04. 23. vasárnap - Béla 4°C | 13°C Még több cikk.

Kaposvár- ETO FC 0-1 online

Labdarúgás - A Győri ETO FC változatos, helyzetekben gazdag mérkőzésen Bajzát góljával győzte le a Kaposvárt idegenben.

Kaposvári Rákóczi FC- Győri ETO FC

Labdarúgó Soproni Liga, 5. forduló

93. perc: Cserélünk. Józsi helyett Tóth Máté érkezik. Labdába sem érhet, mert vége a meccsnek. Az ETO begyűjtötte második győzelmét ebben a bajnokságban.

92. perc: Izgalmak a végén. Szakály 18 méteres bombáját védi vetődve Sasa.

90. perc: A játévezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

88. perc: Cserél az ETO. Bajzátot Brnovic váltja.

85. perc: Emberhátrányban az ETO. Pákolicz kapta meg második sárgalapját.

75. perc: Vezet az ETO! Pákolicz passzát Bajzát vette át. Tizenegyről, lövőcsel után vágta a labdát a kapuba. 0-1!

74. perc: Bogdán szöglettel felérő szabadrúgása szállt jobbrol a rövid oldalra. Az érkező Petrók kapu mellé fejelt. Cserék: Nálunk Kovács helyett jött Zámbó, a hazaiaknál Zahoreczet Jovánczai váltotta.

72. perc: Bajzát indította a jobb oldalon Pákoliczot. A középpályás keresztbe ellőtte a labdát Kovács kapuja előtt.

67. perc: Farkas adott be jobbról. Bozovic sokadszor érkezett üresen. Megint szerencsénk volt. Öt méterről fejelt fölé.

65. perc: Bozovic szerzett labdát az ETO térfelének közepén. Betört a tizenhatoson belülre. 11 méterről lőtt, a kiinduló Stevanovic védett.

63. perc: Pintér zúzott kapura hatalmas erővel 18-ról. A kapusról kipattant a labda az egyik védőre, majd Kovács Zoltán elé, aki mellé lőtt.

56. perc: Az első csere. Graszl K. helyett Kovácsevics a pályán a hazaiaknál.

55. perc: Szép hazai támadás. Bogdán passzolt a középen érkező Bozovic elé, aki jobbal pörgetett. A labda elment a kapu előtt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Gujic megindult, 22-ről lőtt mellé.

Az ETO kezdte jobban a meccset. Az első negyed órát követően alakultak ki a nagyobb helyzetek. A meccs nem unalmas, de sok a bosszantó hiba.

45. perc: Obric 18 méteres szabadrúgása a sorfalról pattant ki. Nagy készülődés, aztán semmi. Ezzel ért véget az első félidő.

39. perc: ETO helyzet. Bajzát passzolt a tizenhatoson belül jobbra Nikolovhoz. A beadásnak szánt labdáról Koltai lemaradt, de a próbálkozás így is veszélyes volt. A labda centikkel ment el a jobb kapufa mellett.

37. perc: Bogdán ívelt a kapu elé. Bozovic előzte meg a védőket. Fejese mellé ment.

35. perc: Pintér szögletére Bank érkezett a hosszú oldalon. Bevetődve fejelt mellé.

31. perc: ETO-ziccer. Koltai és Bajzát közeli lövésénél is szerencséje volt a Kaposvárnak. Mindkétszer a védők mentettek.

22. perc: A meccs eddigi legnagyobb helyzete. Graszl K. adta be a labdát középre jobb oldalról. Farkas emelkedett a legmagasabbra. Fejesét Stevanovic védte.

20. perc: Farkas vezette be a labdát a tizenhatoson belülre. Lövése mellé ment.

19. perc: Obric tologatta a labdát, majd 22-ről tüzelt. Fölé ment.

Újra elkezdett esni az eső. Felpörgött a Rákóczi.

16. perc: Pákolic passzolt fel egy labdát Kovácsnak, aki Nikolov elé tolta. A lövés elakadt a védőkben.

14. perc: Bajzát indult meg a bal oldalon. Középre ívelt, de az érkező Kovács Z. elől fejjel mentett Grúz.

A találkozó előtt esett az eső, a csúszós pályán sok a technikai hiba. A Kaposvár játéka kapkodóbb. Az ETO játszik higgadtabban, átgondoltabban.

6. perc: Nikolov előre lőtt labdáját mellel vette át Bajzát a tizenhatoson. Fordulásből lőtt. A labda kevéssel ment fölé.

1.perc: A Kaposvár kezdte a meccset, rögtön egy helyzettel. Obric passzával Bozovic indult meg, majd estében lőtt 16 méterről. A labda a jobb kapufa mellett hagyta el a pályát.

A találkozó rövidesen kezdődik. AZ ETO FC a Stevanovic- Nikolov, Bank, Jakl, Pintér- Pákolicz, Józsi, Tokody, Koltai- Bajzát, Kovács Z. tizeneggyel kezd. Sérülés miatt Egervári Sándor vezetőedző nem számíthat Bicak, Supic, és Böőr játékára sem. A kispadon már ott lehet Stark Péter. Rajta kívül Varga Z., Tóth M., Brnovic, Copa, Varga L., és Zámbó B. vár arra, hogy pályára léphessen.

A Kaposvár a Kovács Z.- Gujic, Grúz, Petrók, Zahorecz- Graszl K., Bogdán, Szakály, Obric- Farkas K., Bozovic csapattal kezd. Prukner László cseréi: Horváth L., Farkas Z., Reszli, Graszl N., Jovánczai, Kovácsevics és Ribi I.

Az előzmények:

A Rába-partiak a múlt héten végre megszerezték első sikerüket a bajnokságban, Kovács I Zoltán és Bajzát Péter három találatával 4–2-re győzték le a REAC-ot.

Hasonló eredményességben bízik a gárda vezetőedzője, Egervári Sándor is:
„Ha legalább olyan fordulatszámon játszik az együttes, mint tette azt a legutóbbi fordulóban, lesz esélyünk pontokat szerezni Kaposvárott is. Célunk, hogy hétvégén tovább növeljük pontjaink számát, ezzel még feljebb kerüljünk a tabellán" – mondta a szakvezető.

Remélhetőleg Bajzát Péter (balra) Kaposvárra is magával viszi a megtalált „góllövő cipőjét

A kapus, Szasa Sztevanovic visszatérhet a háló elé, rossz hír viszont, hogy az eddigi sérültekhez újabb jó formában lévő, meghatározó futballista csatlakozott.

„Azt tudtuk, hogy Stark Péter, Dudás Ádám, Mario Bicak, valamint Eugene Fomumbod biztosan nem léphet pályára Kaposvárott, és comb-
izomsérülése miatt sajnos a Stuttgart ellen nagyon fontos találatot szerző Böőr Zoltán is kidőlt a sorból, s nem játszhat a találkozón."

Ott lehet viszont a fiatal Koltai Tamás, akiről tegnapi számunkban írtuk meg: nemrég kétszer is rosszul lett mérkőzés után.

„Tamás kivizsgálása folyamatban van, s tünetmentes, így számítunk a játékára" – tette hozzá Egervári Sándor.

A Kaposvár teljesítménye eléggé rapszodikus, Prukner László legénysége ugyan legyőzte az MTK-t, a Pakstól viszont vereséget szenvedett hazai pályán.

• 1. latakacs 2008. augusztus 23. 22:35
    „Háhááá! csak így tovább Fiúk!
    Mindenki a stadionba 28-án! Hajrá Etoooo!!!!”

NBII: Büntetőt hárított az ETO B játékosa, élen a Gyirmót

Labdarúgás - A Labdarúgó NBII Nyugati csoportjának harmadik fordulójában mindhárom győri csapat úgy… Tovább olvasom