2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Kammerer több számban is nyert

Kajak-kenu - A szegedi Maty-éren rendezték az Európa- és világbajnoki válogatóversenyt.
Az 1000 m-es döntőkben egyesben a kajakosoknál Kucsera Gábor és Kovács Katalin, a kenusoknál Sarudi Pál diadalmaskodott. A párosoknál a rutinos Vereckei Ákos, Kammerer Zoltán duó – utóbbi a Graboplast VSE versenyzője – és a Szabó Gabriella, Csipes Tamara kettős ért elsőként a célba, míg a kenusoknál Tóth Márton és Mike Róbert lett az első.
Ötszázon Kovács Katalin csak ötödik, Janics Natasa pedig csupán kilencedik lett. A számot Kozák Danuta nyerte, aki vb-győztes társával, Szabó Gabriellával párosban is megverte a kétszeres ötkarikás bajnok Kovács, Janics duót. A férfi kajakosoknál egyesben a fiatal Szalai Tamás nyert, míg párosban a papírformát igazolva a Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor kettős diadalmaskodott. A kenusok között egyesben Korisánszky Péter Dániel, párosban pedig Varga Dávid és a győri Széles Gábor harcolta ki az EB-indulás jogát.

Janics Natasa egyesben és Kovács Katalinnal párosban is megnyerte a 200 m-es küzdelmeket. A férfi kajakosoknál Molnár Péter, illetve a Beé István, Dombi Rudolf duó, a kenusoknál pedig Kovács Gergely és a Kovács, Végh Attila kettős nyert a legrövidebb távon.

Az 5000 m-es számok Kammerer Zoltán, Fürdök Gábor és Csipes Tamara sikerét hozták.

Az Európa-bajnokságot július 2. és 4. között rendezik a spanyolországi Trasonában, a csapatot kedden délután hirdeti ki Storcz Botond szövetségi kapitány.

További győri helyezések, 1000 m, C II: 2. Varga Dávid (MTK), Széles Gábor. 500 m, C II: 2. Németh Gergő, Nagy Péter. 200 m, K II: 3. Molnár Péter (Tiszaújváros), Kadler Viktor. C I: 3. Nagy Péter

ETO FC: újabb döntetlen

Telkiben lejátszotta második edzőmeccsét az NBI, és az Európa Liga rajtjára készülő Győri ETO FC… Tovább olvasom