Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 12. 19. péntek - Viola

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Kajak-kenu ob: ezúttal Szolnokon nyertek érmet a londoni dobogósok

Kajak-kenu ob: ezúttal Szolnokon nyertek érmet a londoni dobogósok

Több olimpiai érmes is vízre szállt és dobogós lett versenyében a kajakosok és kenusok Szolnokon zajló országos bajnokságának első, pénteki napján.

MTI - 2012.08.17. 18:22
Megosztás: Facebook Twitter E-mail
A múlt héten, Londonban az 500 m-es négyessel bajnok Fazekas Krisztina ezúttal fiatal győri klubtársával, a mindössze 17 éves Bordács Blankával indult, s második helyen ért célba K-2 1000 m-en, míg az MTK-s Kulifai Tamás, az ötkarikás játékokon ezüstérmes kvartett tagja, a férfiak hasonló számában harmadik lett Pintér Márkkal.

Később a négyesek versenyében Kulifai Tóth Dáviddal és Pauman Dániellel - akik társai voltak az olimpiai sikerben -, valamint Schenk Áronnal bajnoki címet ünnepelhetett. A második helyen célba érő győri hajót a londoni egység negyedik tagja, a háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán vezette.

Az ob pénteki 1000 m-es döntőinek dobogósai:

férfiak
K-1:

1. Bozsik Gábor (Démász-Szeged) 3:42.320 p
2. Dombvári Bence (BHSE Domino) 3:44.930
3. Császár Gergely (Démász-Szeged) 3:45.590

K-2:
1. Kugler Attila, Schenk Áron (MTK) 3:21.690
2. Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor (Bomba Angyalföldi VSE) 3:22.260
3. Pintér Márk, Kulifai Tamás (MTK) 3:24.030

K-4:
1. Schenk Áron, Pauman Dániel, Tóth Dávid, Kulifai (MTK) 3:00.160
2. Kammerer Zoltán, Kovács Attila, Németh Balázs, Péter Kristóf (Graboplast-Győr) 3:01.350
3. Sík Márton, Bozsik, Császár, Boros Gergely (Démász-Szeged, Atomerőmű SE) 3:01.910

C-1:
1. Varga Dávid (MTK) 4:08.780
2. Nagy Péter (Graboplast-Győr) 4:09.380
3. Kiss Tamás (Csepel) 4:11.000

C-2:
1. Németh Szabolcs, Vasbányai Henrik (MTK, BKV) 3:47.440
2. Sarudi Pál, Varga Dávid (Szolnoki Sportcentrum, MTK) 3:48.440
3. Tóth Márton, Mike Róbert (BKV, MTK) 3:48.960

C-4:
1. Tóth, Németh, Mike, Vasbányai 3:31.490
2. Györe Attila, Dóczé Ádám, Androkity Marcell, Jakus Zoltán (Csepel) 3:32.050
3. Kiss, Korisánszky Péter, Csabai Edvin, Korisánszky Dávid (Csepel)3:33.190

nők
K-1:
1. Kárász Anna (Démász-Szeged) 4:13.390
2. Horváth Alexandra Enikő (Démász-Szeged) 4:14.940
3. Bara Alexandra (KSI) 4:16.490

K-2:
1. Csay Renáta, Farkasdi Ramóna (Graboplast-Győr) 3:52.770
2. Fazekas Krisztina, Bordács Blanka (Graboplast-Győr) 3:55.600
3. Bara, Váczai Enikő (KSI) 3:57.490

K-4:
1. Medveczky Erika, Sarudi Alíz, Benedek Dalma, Szilvásy Nóra (MTK) 3:30.090
2. Vad Ninetta, Bara, Horváth Noémi, Váczai (KSI) 3:31.520
3. Folláth Vivien, Spanyiel Fruzsina, Bodonyi Dóra, Aleksziev Rita (Szolnoki Sportcentrum, BSZHSE) 3:32.280

A további program

szombat:

500 m-es elő- és középfutamok 9 ó, 500 m-es döntők 15 ó
vasárnap:
200 m-es előfutamok 8:30 ó, 200 m-es döntők 12 ó, 5000 m-es döntők 15 ó
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

Cikkajánló

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...