2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 12°C | 23°C Még több cikk.

Jubileumi mérkőzés

Labdarúgás - Kerek jubileumot ünnepeltek Jánossomorján. A tíz évvel ezelőtt Szabadföld-kupát nyert gárda játszott a szintén kupagyőztes Gyirmót ellen.
A jelenleg megyei I. osztályú együttes pontosan tíz évvel ezelőtt nyerte meg a Szabad Föld-kupát. Ebből az alkalomból szombat délután az újra összehívott együttes lépett pályára a 2001-ben szintén kupagyőztes Gyirmót ellen.

A remek hangulatú mérkőzést 1–0-ra a Jánosomorja nyerte, ám ezen az összecsapáson az eredmény csupán másodlagos volt – mondta el a találkozó főszervezője, az egyesület korábbi szakosztályvezetője, Fazekas Imre, aki a korábbi elnökkel, Kiss Károllyal együtt vehetett át emlékplakettet a megyei szövetség elnökétől.

Az eredmény ezúttal másodlagos volt a mérkőzésen. Fotó: Bertleff András

Jánossomorja–Gyirmót 1–0 (0–0)
Jánossomorja, 150 néző. V.: Hegyi. Jánossomorja: Veller – (Cser Sz.), Kopf, Rozsos (Plachy), Nagy (Hegedüs), Drobnitsch V., Mészáros (Ladányi L.), Eke (Németh A.), Körmendi (Ladányi J.), Görgics (Bíró), Molnár (Cser J.), Borsodi (Tesch). Edző: Drobnitsch Tamás.

Gyirmót: Vörös (Diósi) – Szabó A., Horváth Sz. (Tóth N.), Nátz, Tóth A., Présing, Vollai, Segovits, Kövecses, Süle (Szabó Cs.), Hegedüs (Pék). Edző: Horváth László.
Gsz.: Cser J.

Drobnitsch Tamás: – Köszönöm minden játékosomnak, hogy elfogadta a meghívást, a mai fiataloknak pedig hasonló sikereket kívánok.
Horváth László: – Nagyon boldogok vagyunk, hogy újra tudtunk együtt játszani a régi gyirmóti csapattal. Gratulálok Jánossomorjának és várjuk vissza őket pár év múlva a visszavágón.

• 1. Olv. 2008. június 11. 12:26
    „Szép dolog ez Uraim!”

Már szerdán pályán az ETO B

Labdarúgás - Vasárnap helyett szerdán 18 órakor játssza utolsó hazai mérkőzését a Győri ETO FC NB… Tovább olvasom