2018. 01. 24. szerda - Timót -1°C | 6°C Még több cikk.

Javuló forma

Hiába vezetett 5-2-re az Audi-ETO, a folytatásban ismét egy gólra olvadt a bajnok előnye.

Audi-ETO  - Békéscsaba 33- 20

Hiába vezetett 5-2-re az Audi-ETO, a folytatásban ismét egy gólra olvadt a bajnok előnye. Róth Kálmán időt is kért, de ez sem segített, a csabaiak újfent vezetéshez jutottak (11–12). A szünetig azért arra még futotta a zöld-fehérek erejéből, hogy fordítsanak.

A második harminc percre egy másik ETO jött ki, pillanatok alatt dobott öt gólt, s innentől kezdve már csak a különbség volt kérdéses. Tíz perccel a vége előtt tíz góllal vezetett a hazai együttes, s végül hozta az újabb kötelező győzelmet.

Róth Kálmán: – A második félidőben már fellelhetőek voltak a tavalyi védekezésünk pozitív elemei, de sokat kell még javulnunk.
Rapatyi Tamás: – Azt játszottuk, amit tudunk, s sikerült elérnünk, hogy a bajnok otthonában egy jó meccset vívjunk.
A mérkőzés felvételét a Revita TV ma 17.30 órától sugározza.

Újra harcban az európai futballelit

Négy csoport nyolc mérkőzésével megkezdődik a Bajnokok Ligája főtáblájának 2006/2007-es… Tovább olvasom