2017. 10. 24. kedd - Salamon 9°C | 13°C Még több cikk.

Jánossomorja, Kapuvár: súlyos vereség

A 30. percben Kelemen ívelt 25 méterről szabadrúgásból a kapu elé, s a berobbanó Reineck az ötös sarkáról lőtt s a labda a bal kapufáról vágódott a kapuba. 1–0.
A 45. percben  Kovács T. forintos labdát adott Takács Á.-nak, aki estében visszakanalazta Geebnek, ő pedig ívelt lövéssel a jobb felső sarokba küldte a játékszert. 2–0. A 73. percben Kovács T.-t akasztották szabálytalanul bal oldalon, a 16-os vonalánál. Kelemen állt ismét a labda mögé, kapu elé ívelését Katona S. csúsztatta jó érzékkel 5 méterről a hálóba. 3–0.

A vasutasok ilyen különbséggel is rászolgáltak a győzelemre.
Jók: Geeb, Reineck, Katona S., Takács Á., ill. Krén.

Majoros Zoltán: – Köszönöm a fiúknak, hogy ilyen fontos meccsen százszázalékosan koncentráltak és biztosan nyertek. Ez ad erőt a sikeresebb folytatáshoz.

Kránitz Róbert: – Az ellenfél hatásos pontrúgásaival kerekedett fölénk.

Megszerezte 19. bajnoki címét a Bayern München

Az éllovas bajorok 4-0-ra nyertek a Kaiserslautern otthonában, míg a Schalke 3-1-es vezetés után… Tovább olvasom