2017. 04. 23. vasárnap - Béla 4°C | 13°C Még több cikk.

Ismét bajnok a Győrszemere

Fölényesen nyert az I. osztályban a Győrszemere és a Petőháza. A III. osztály soproni csoportjában 11-et rúgott a Vitnyéd, így már csak 1 pont kell nekik a bajnoki címhez.
Megyei I. osztály - eredmények, összefoglalók, edzői nyilatkozatok
A Győrszemere fölényesen nyert, így 66 pontjával vezeti a tabellát. A Ménfőcsanak a Kapuvár legyőzésével 56 ponttal a második, és már négy pont az előnye a kiesőjelölt Nyúl ellen döntetlent játszó Öttevény előtt. Négy forduló van még hátra, de a Győrszemere már bajnok, mivel az utolsó fordulóban a visszalépett Győrladamér ellen játszanának, s ha a győzelemért járó 3 pontot már most elkönyveljük a Győrszemerének, akkor látható, hogy a Ménfőcsanak már nem érheti utol a szemereieket.

Megyei II. osztály - eredmények, góllövők
Győri csoport
A tabellát vezető Gönyű 1-1-es döntetlent játszott az Abdával. A Töltéstava 3-0-ra verte az Ikrényt, így feljött a második helyre. A harmadik jelenleg a Pannonhalma, akik 1-1-et játszottak a Táp ellen. A Mezőörs az utolsó, és innen már el sem mozdulhatnak.

Mosonmagyaróvári csoport
A Hédervár 54 ponttal vezeti a tabellát, előnye azonban csökket, mivel 2-2-es döntetlennel végződött a Máriakálnok elleni meccsük. A Dunaszeg és a Győrzámoly 47-47 ponttal áll jelenleg dobogós helyen. A kiesés ellen menekülő Kimle legyőzte otthonában a dobogóért hajtó Mosonszentmiklóst. A tabella végén a Várbalog és a Győrsövényház áll, mindkét csapat úgy kapott ki most, hogy nem lőtt gólt.

Soproni csoport
A Beled a lövőt, a Rábapordány az Oslit verte, így maradt a belediek 9 pontos előnye. Az Egyházasfalu Dénesfáról tért haza 3-3-as döntetlennel, így a Répcementi már biztosan nem lehet bajnok. Az eddig 1 pontos Fertőd biztosan kiesett már, de nehéz a helyzete a Sopronkövesdnek is, akik utolsó előttiek, és most 10-2-re kaptak ki Veszkényben.

Megyei III. osztály - eredmények, góllövők
Az első három helyezett között 1-1 pont a különbség, négy forduló van még hátra. A tabellát a Győrasszonyfa vezeti a DAC 1912 előtt (mindkét csapat nyert most), az Abda II. már csak harmadik, miután 3-2-re kikaptak Nyalkán.

Győri-csornai csoport
Két fordulóval a vége előtt még az Egyed áll az élen 61 ponttal, a második a Bágyogszovát 58 ponttal. Jövő héten a két csapat egymással játszik, ám ahhoz, hogy bajnokok legyenek a szovátiak, nem elég, ha legyőzik az Egyedet, a több győzelem miatt ugyanis az egyediek jobban állnak. Az utolsó fordulóban az Egyed a sereghajtók között lévő Szany II-vel játszott, míg a Bágyogszovát az utolsó helyezett Rábaszentmihályhoz látogat. Az 52 pontos Csikvánd a harmadiknál már nem lehet rosszabb.

Csornai csoport
A tabellát vezető Barbacs döntetlent játszott Rábatamásiban, így az Acsalagon győzni tudó Babót és a Himodot legyőző Farád is 5 pontra megközelítette a barbacsiakat.

Ebben a csoportban is már csak két forduló van hátra. Nagyon nyílt még a bajnoki cím sorsa, hiszen három csapat is esélyes a végső győzelemre. A Kunsziget 58, a Károlyháza 57, az MTE 1904 II. 56 pontos. A következő héten MTE 1904 II - Kunsziget meccset rendeznek, az utolsó fordulóban pedig az óvári csapat Károlyházára látogat. A dobogós helyekre más csapat itt már nem érhet.

Soproni-kapuvári csoport
A Vitnyédnek 75 pontja van, ebben a fordulóban 11-0-ra győztek, és már csak 1 pont kell nekik ahhoz, hogy bajnoknak mondhassák magukat. A második helyen 64 ponttal az Iván áll, ők 1-1-et játszottak a Répcevis ellen. Az Újkér a harmadik 62 ponttal.

BL-győztes a Chelsea: Bayern München-Chelsea 1-1 - TIZENEGYESEKKEL 3-4

Öt perc alatt esett két gól a rendes játékidő végén: egy príma pattintott és egy még prímább "atomfejes" után született a két találat. A tizenegyeseket az angolok rúgták jobban. Tovább olvasom