Irány az ETO meccs! - Jegyet nyertek az ETO-Kecskemét mérkőzésre!

Nézd meg , Te vagy-e a szerencsés, aki ott lehet az ETO pénteki meccsén!

Gratulálunk!

Nyerj jegyeket a Győri ETO-Kecskemét mérkőzésre!

Péntek este 6 órakor a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában a Győri ETO FC a Kecskemét csapatát fogadja.

A kérdéseket ezen az adatlapon találod, katt >>
Nyerjen 2 belépőt a szeptember 30-i mérkőzésre: nincs más dolga, mint kitölteni kérdőívünket, és csütörtök 14 óráig visszaküldeni a kérdésekre a válaszokat.

A helyes választ adók között öten nyerhetnek 2-2 belépőjegyet a Győri ETO FC-Kecskemét mérkőzésre.

A nyertesek névsorát pénteken reggel közöljük, a belépőjegyeket aznap az ETO Parkban található ETO Shopban lehet átvenni.

NYERJ! - Töltsd ki és küldd el!

• 3. surdilovics69 2011. szeptember 30. 09:04
    „kik nyertek?”
  • 2. Trustno1 2011. szeptember 27. 13:47
    „Így van, gratulálok, de a saját eto.hu honlapon is leírták már ezt a marhaságot... Hibás!”
  • 1. knoxville 2011. szeptember 27. 09:01
    „a harmadik kérdésre nincs jó válasz... nézzétek meg a tavalyi kaposvár elleni meccs kezdőjét...”

Európa Liga: Szabics és Juhász is győzelmet ünnepelt

A Szabics Imrét is foglalkoztató osztrák Sturm Graz az utolsó három percben szerzett két góllal… Tovább olvasom