2016. 10. 02. vasárnap - Petra 13°C | 22°C

Integrál-DAC - Győri ETO FC 0-3

Az Integrál-DAC ezen a mérkőzésen avatta a stadion villanyvilágítását. Az első lehetőség a DAC előtt adódott.

7. p: Germán jó ütemű passza után Korsós a kivetődő Sztevanovicba bombázott.

9. p: Bajzát pontos beadását Tokody vágta a hosszú sarokba. 0–1.

56. p: Bajzát jó ütemben passzolt a mélységből induló Virág elé, aki a kifutó Molnár fölött a kapuba emelt. 0–2.

73. p: Baumgartner tört előre jó cselekkel, remek labdáját Herceg 12 méterről fölévágta.

79. p: Tokody szerzett labdát a félpályánál, indításából Virág lőtt a hálóba. 0–3.

Az Integrál-DAC ezen a mérkőzésen avatta a stadion villanyvilágítását. Az első lehetőség a DAC előtt adódott, de Sztevanovic bravúrral hárított. Ezután rögtön góllal válaszolt az ETO egy szép támadás végén. A félidőig kiegyenlített játék folyt enyhe vendégfölénnyel. Szünet után a jobb erőkből álló NB I-es csapat érvényesítette nagyobb tudását és végül ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott a jól küzdő nádorvárosiak ellen.

Nagy László: – A kihagyott helyzetünk után büntetett az ETO, ezt követően mezőnyben is fölénk nőttek, így győzelme megérdemelt.

Pajkos János: – Rendkívül sportszerű mérkőzésen hoztuk a kötelező győzelmet. Végig irányítottunk, a sikerünk nem forgott veszélyben.

Csillogó koroncói érmek

A közelmúltban több hazai és nemzetközi viadalon is részt vettek a Koroncói Tutti Judo Klub… Tovább olvasom