2017. 02. 23. csütörtök - Alfréd 5°C | 12°C Még több cikk.

Inkább edzőmeccs: Audi ETO-Szekszárd 49-27

Hetvenhat gól magyar bajnoki kézilabda meccsen. Az Audi ETO 111 mérkőzés óta veretlen hazai pályán.

Győri Audi ETO KC-UKSE Szekszárd 49-27 (26-11)
Magvassy Mihály sportcsarnok, Győr, 2011. 09. 21., 18 óra 4. foruló
Jv.: Ágnecz Tamás, Sipos Ottó

Konkoly Csaba: – A találkozó ismét bebizonyította, hogy van létjogosultsága a második NB I-es csapatnak.

Audi-ETO: SZEMEREY – RADICEVIC 7, KOVACSICS 10/6, LEKIC 4, Hornyák 1, Amorim 1, VÉRTEN 5. Cs.: Pásztor  (kapus), Tóth E. 1, PALKÓ F. 6, Planéta 3, Orbán 1, KURUCZ 6, KORSÓS 4.
Edző: Konkoly Csaba.

Szekszárd: Mészáros – Gulya 1, Szekerczés 4, Kopecz, BORBÁS 6, Jenőfi 5/3, BURAI 5. Cs.: Kurucz (kapus), Kaló 2, Fauszt 3, Vasas 1, Palkó B.
Edző: Kovács Jenő.

Hétméteresek: 8/6, ill. 3/3. Kiállítások: 4, ill. 16 perc. Kizárva: Gulya(60.), Fauszt  (60.)

A tabella
1. Audi ETO 6 mérkőzés/12 pont
2. Vác 3/6
3. FTC 4/6
76 gól volt a mérkőzésen vagyis a védekezésre ezúttal sem pazaroltak sok energiát a csapatok, főleg a másik félidőre mondhat ez el. Az első játékrészben 37, a másodikban 39 gól esett. A bajnoki címvédő hazai környezetben rendkívül könnyedén, 49-27-re legyőzte a Szekszárd együttesét a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

30. perc: 5 másodperccel a vége előtt Orbán harcolt ki hetest. Kovacsics belőtte. 49-27 - Ez a vége.

30. perc: Kurucz lőtt a hosszúba. 48-27. Gulyát állítják ki fél perccel a vége előtt.

29. perc: Burai lőtt a bal szélről. 47-27

28. perc: szekszárdi időkérés a végén 47-26-nál.

27. perc: Borbás Rita már hat gólos. 46-26

26. perc: Pásztor ismét védett. Az újabb szekszárdi támadásból Borbás betalál. 46-25

25. perc: Orbán ugrott be a jobb szélről és a középen érkező Kovacsics Anikó fejezte be. Kínai. 46-23. A Szekszárdból Jenőfi belővi a hetest. 46-24

24. perc: Vasas törte meg a gólcsendet. 45-23

22. perc: ismét Korsós a szélről. 45-22

21. perc: Orbán szerzett labdát, Korsós fejezte be. Harmadik gólja az NB I-ben. 44-22

20. perc: Orbán Adrienn. 43-22

19. perc: Korsós Dorina bal szélről. 41-22. Palkó beállóból gól lő, és kiszórják róla védőjét 42-22

18. perc: emberhátrányból Kurucz Ivett lőtte a negyvenedik győri gólt. 40-21

17. perc: Planéta rántotta le Borbást. Hetes és 2 perc. Jenőfi ellővi Pásztor bal bokája mellett. 39-21

16. perc: Kurucz lő ismét gólt. 39-20

15. perc: hátrányból lő gólt Szekerczés. 38-20

14. perc: a Szekszárd is mutat szépet. Fauszt játszott be Borbásnak. 37-19

12. perc: Kovacsics nagy labdát adott Palkónak. 36-16. Húsz gól közte. Fuaszt Éva hozza húszon belülre. 36-17. Planéte felel 37-17

11. perc: Planéta is lő egy gólt. 34-16. Majd Kurucz Ivett: 35-16

10. perc: Jenőfi nagy gól lő hátrányból. Palkó azonnal válaszolt. 33-16. Pásztor véd.

9. perc: Burai a befejező a bal szélről. 32-15. Kovacsics harcolt ki büntetőt betöréből. A sértett kihagyta.

8. perc: Palkó harcolt ki hétméterest, és az emberét is kiszórják 2 percre. Kovacsics belövi a büntetőt. 32-14

7. perc: Kurucz lőtte a harmincegyedik gólt. 31-13

6. perc: egy rossz bejátszás után, a Szekszárd indulja le az ETO-t. 30-13

5. perc: 30-12. Palkó a befejező ember.

4. perc: Korsós Dorina a balszélről megszerzi első NB I-es gólját. 29-12

2. perc: Kovacsics hétméteresből. 27-12. Maj labdaszerzés után Palkó beállóból. 28-12. Az ETO kapujában Pásztor.

1. perc: a Szekszárd kezd. Korsós Dorina első NB I-es meccse az ETO-ban. A második feélidő is szekszárdi góllal kezdődik. 26-12

Löke, Lunde, Görbicz hiányzik a csapatból. Pálingert nevezte Konkoly Csaba, de még nem védett a kapus. Amorim és Kovacsics is mindössze 20 percet játszott, ahogy Lekic és Radicevic is pihenhetett a félidő végén.

30. perc: Planéta mellé lőtt. Egy gyors indításra volt idő. Burai belőtte. A félidő: 26-11

29. perc: Borbás maradt egyedül a falban. 26-10

27. perc: Tóth Eszter is betalált. 26-8. Jenőfi gólt lő. 26-9 - Planétát kiállítják. 26-9.

26. perc: Vasas harcolt ki hetest. Jenőfi belőtte. 25-8. Amorim helyett Kurucz a pályán. Az ETO most így áll föl: Vérten, Tóth, Kurucz, Planéta, Orbán, Palkó. A kapuban továbbra is Szemerey.

25. perc: Planéta lőtt talpról nagy gólt. 25-7. Orbán Adrienn a pályán.

24. perc: Vérten is megszórja magát. 24-6. Burai válaszolt gyorsan. 24-7

23. perc: Borbás Rita beállóból. 23-6. Planéta sárga lapot kap.

22. perc: Amorim lövését védte Mészáros.

21. perc: Radicevic jobb szélről lövi ki a hosszút. 23-5. Planéta lép pályára Lekic helyére.

20. perc: Radicevic ziccerét még védte Mészáros, másodszorra nem hibázott Jovanka. 22-5

19. perc: előbb Szekerczés, a másik oldalon Radicevic eredményes. 21-5

18. perc: és ismét Radicevic. 19-3. Kaló lőtt egy szekszárdi gólt. 19-4. Tóth és Palkó Fruzsina is a pályán. És lő is egy gólt: 20-4

17. perc: ismét Radicevic. 18-3. Szemerey védett. Gulya Krisztinát állították ki a vendégektől.

16. perc: Radicevic sprintelt nagyot az indításra. És még be tudta lőni. 17-3

15. perc: egy bejátszást szerzett meg az ETO-t. Vérten fejezte be. 16-3

15. perc: Kovacsics kapott sárgát lerántásért. Szemerey védett. A másik kapu előtt pedig Kovacsics harcolt ki büntetőt. Belőtte: 15-3

13. perc: Lekic lővi a 13. gólt. Máris tíz van közte. Aztán Kovacsics is lő egyet. 14-3

12. perc:
két passz után Kovacsics. 12-3

11. perc: Vérten a harmadik gólját lövi. 11-3

10. perc: Kovacsics újabb hétméteres lőtt be. 10-3

10. perc: emberelőnyből lőtt gólt a Szekszárd. 8-3

9. perc: Szekerczés lövésére, Lekic válaszolt. 8-2. Jenőfit közben még ki is állították.

8. perc: Hornyák lopott el egy átadás középen és az ellenfél kapujáig szalad. 7-1

7. perc: Vérten ejtette át Mészárost. 5-1. A szekszárdi lövés pontatlan, Amorim pedig a kapuig robog. 6-1. Szekszárdi időkérés.

6. perc: Kovacsics ezt a hetest már belőtte. 4-1. Emerhátrányból növelte előnyét az ETO.

5. perc: Szekerczés lőtt kapufát. Lekic lőtt a hosszúba. 2-1

4. perc: Radicevic lövését védi a szekszárdi kapus. Amorimot azonnal kiszórják 2 percre.

3. perc: Szekerczés egyenlített. 1-1 Kovacsics tört be, és büntetőt harcolt ki. Kovacsics kapufára lőtt.

1. perc: Amorim kapott sárgát

1. perc: az ETO kezdőjében: a kapuban Szemerey, előtte: Vérten, Amorim, Lekic, Hornyák, Radicevic, Kovacsics. A mérkőzést az ETO kezdte. Lekic találbe elsőként. 1-0

17.58 - A csapatok bemutatása kezdődött. Elsőként a Szekszárd lép az új borításra a Magvassyban. Görbicz Anita is kimaradt a hazai csapatból, és valószínű Pálingert sem veti be Konkoly Csaba. Úgy tudjuk görbicz már a keddi edzést is kihagyta.

Előzmények - Norvégok nélkül a címvédő

A zöld-fehérek toronymagas esélyesei a találkozónak.

Még úgy is, hogy Katrine Lunde Haraldsen és Heidi Löke nem állhat rendelkezésre, mivel a norvég válogatottal a dániai GF Világkupán szerepelnek. Eduarda Amorim a Pánamerikai Játékokra készülő brazil válogatott bécsi edzőtáborán vesz részt, de a meccsre visszatér. Hiányzó lesz még a továbbra is rehabilitációt végző Ana Gros.

Edzőmeccs a brazilokkal

Csütörtökön este héttől a győri csapat a Magvassyban Brazíliával játszik edzőmérkőzést, melynek megtekintése ingyenes.

• 1. dogosrobi 2011. szeptember 21. 19:38
    „Szép volt Lányok!!!!!!!!!!!Csak igy tovább !!!!!!!!!!!!!”

Spanyol bajnokság: ismét pontokat vesztett a Real Madrid

A Real Madrid gól nélküli döntetlent játszott a Racing Santander otthonában a spanyol… Tovább olvasom