2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Indian Wells-i tenisztorna - Nadal Djokoviccsal döntőzik

A világelső Rafael Nadal a harmadikként rangsorolt Novak Djokoviccsal csap össze az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna 3,645 millió dollár összdíjazású férfi versenyének döntőjében.

Miután a spanyol két szettben verte az argentin Juan Martin Del Potrót, a szerb játékos a világlajstromban második Roger Federerrel küzdött meg, és nyert a svájci ellen három szettben.

Djokovic diadalával megőrizte szezonbéli veretlenségét, eddigi mind a 17 fellépését győztesen fejezvén be.

Federer ebben az idényben 18 megnyert meccse mellett háromszor kapott ki - mindháromszor szerb vetélytársától. Indian Wells-i találkozójuk végkimenetele egyszersmind azt is jelenti, hogy a világranglistán a két teniszező helyet cserél egymással.

Eredmény, férfiak (3,645 millió dollár): elődöntő: -Djokovic (szerb, 3.)-Federer (svájci, 2.) 6:3, 3:6, 6:2 korábban: Nadal (spanyol, 1.)-Del Potro (argentin) 6:4, 6:4

Tudnak támadni, ha hagyja az edző: Győri ETO FC-Ferencváros 1-0

Pörgős első, visszafogottabb második félidő: A Ferencváros ellen szerzett három pontot a Győri ETO. Tovább olvasom