2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 18°C | 30°C Még több cikk.

In-line hoki - A győriek nyerték az osztrák ligát

A Győri ETO HC lett az első a Leobenben rendezett osztrák in-line hokibajnokságban.
A Győri ETO HC lett az első a Leobenben rendezett osztrák in-line hokibajnokságban, ezért meg is kapta az aranyérmet a csapat, ám a pontvadászat  nem nyílt volt, így az osztrák bajnok a 2. helyen végzett Zeltweg 2010 lett.

„Az osztrák bajnokságban idén öt csapat nevezett erre a kiírásra. Több csapatban válogatott jégkorongozók, EBEL-játékosok, sőt, az osztrák jégkorong-válogatottal az idei olimpián szereplő játékosok is megtalálhatók voltak. Egy csoportban küzdött mindenki, majd az első a negyedikkel, a második pedig a harmadikkal játszott az elődöntőben.

Utána jött a bronzmeccs, illetve a döntő. Hat meccsből hat győzelemmel zártuk a bajnoki tornát. A legjobb játékos Revák Zoltán volt" – mondta Méhes Tibor, a győriek csapatvezetője.

A zöld-fehérek a Pool Boyst 11–7-re, a Zeltweget hosszabbítás után 9–8-ra, a Pool Boys Juniort 17–6-ra, a Leobent 8–1-re, az elődöntőben újra a Leobent 10–7-re, majd a fináléban a Zeltweget 8–4-re verték.

A csapat tagjai: Halász Ákos, Bartalis Balázs, Méhes Ákos, Bartalis István, Revák Zoltán, Odnoga Mátyás, Kiss Ákos, Fekecs Norbert, Bálizs Bence, dr. Palla Roland, Szappanos Dávid.

A győztes győri csapat hat mérkőzésből hatot nyert meg Ausztriában.

250 induló a pécsi egyetemi birkózó vb-n

A verseny legnagyobb magyar sztárja a háromszoros Európa-bajnok Lőrincz Tamás lesz. Tovább olvasom