2017. 11. 18. szombat - Jenő 3°C | 8°C Még több cikk.

Íjászat: győriek a dobogón

Íjászat - A Bercsényi DSE történelmi minősítő évadzáró versenyén győriek közül Oross Kristóf az ifjúságiak között lett harmadik 122 körrel.
Soproni sikerek

Kosárlabda - A SMAFC-NYME serdülő- és kadettcsapata a közelmúltban rendezett Szabó Ödön-emléktornán szerepelt. A serdülők két győzelemmel és egy vereséggel a második helyet szerezték meg (különdíjat kapott Gosztola Lívia), a kadettcsapat három győzelemmel első helyezést ért el (különdíjas lett Gusztafik Lilla és Préger Laura).

Győriek a dobogón

Íjászat - A Bercsényi DSE történelmi minősítő évadzáró versenyét a gyirmóti Viktória Lovas Klubban rendezték. A győriek közül Oross Kristóf az ifjúságiak között lett harmadik 122 körrel. A 2. szintű versenyengedéllyel rendelkező férfiak versenyét Tamás László nyerte 192 körrel. Az éves összesítés alapján Vági-Albert Erika negyedik, Vági Miklós pedig ötödik helyezést ért el.

Eredményes Nicsi

Cselgáncs - A lábatlani meghívásos versenyen a győri Nicsi JC versenyzői közül Szentkirályi Bence és Horváth Márton arany-, Kozma Adrián és Bella Bence ezüst-, Kozma Alex és Bárány Patrik bronzérmet szerzett.

Jól küzdöttek

Kick-box - A W. A. K. O. kick-box, low-kick, K–1 magyar bajnokság pécsi döntőjében a győri Unicentrál Bull’s SE versenyzője, Grónai Sándor a 63,5 kg-os low kickes mezőnyben a második helyen végzett. Magyar bajnok lett a K–1 szabályrendszerben a fertőszentmiklósi csapatból Simon László 67 kg-ban. Simon két hét múlva EB-címmérkőzést vív a szerb Sasa Jovanovics ellen. Szintén magyar bajnok lett K–1-ben a soproni csapat kiválósága, Horváth Gyula is 75 kg-ban. A versenyzők felkészítő edzője: Csányi János és Safranyik János.