2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Idén is Rafael Nadal a párizsi trónon

A férfiaknál a spanyol Rafael Nadal, míg a nőknél a belga Justine Henin diadalmaskodott a Roland Garroson.
A címvédő spanyol Rafael Nadal 6:3, 4:6, 6:3, 6:4-re nyert a világelső svájci Roger Federer ellen a francia nyílt teniszbajnokság férfi egyesének tegnapi döntőjében. Nadal sorozatban harmadszor győzött a Roland Garroson.

Szombaton a címvédő belga Justine Henin könnyed kétjátszmás, 65 perces mérkőzésen nyert a szerb Ana Ivanovic ellen a francia nyílt teniszbajnokság női döntőjében, így pályafutása hatodik Grand Slam-diadalát ünnepelhette. Henin is sorozatban harmadszor, pályafutása során negyedik alkalommal diadalmaskodott a francia nyílt teniszbajnokság fináléjában.

Női egyes, döntő: Justine Henin (belga, 1.)–Ana Ivanovic (szerb, 7.) 6:1, 6:2.

Bajzát a második győri gólkirály

Hannich Péter után Bajzát Péter a Győri ETO második gólkirálya az NB I-ben. Három évvel ezelőtt a… Tovább olvasom