2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Huszonkettőből huszonkettő: Audi ETO KC-Újbuda 38-19

A női kézilabda NBI alapszakaszát száz százalékos teljesítménnyel zárta az élen a Győri Audi ETO KC. Kovacsicsék huszonkettedik meccsüket az Újbuda ellen nyerték meg.
GYŐRI AUDI ETO KC - ÚJBUDA TC 38-19 (22-10)
Női kézilabda NBI., 22. forduó

60. perc: Szölösié az utolsó gól. 38-19. Vége a mérkőzésnek.

58. perc: Schatzl első próbálkozását blokkolják, az ismétlés már pontosab. 37-19.

57. perc. Indítás, Mayer-gól. 36-19.

56. perc: Tamás góljára egy kínaiból hozza össze a választ Orbán és Mayer. 35-19.

54. perc:Kovacsics indul meg a labdával a saját hatosától. Meg sem áll a gólig. 34-18.

53. perc: Gros kerüli meg a védőfalat jobbról. Nagy lövés, és gól a vége. 33-18.

51. perc: Tömősváry lövi el távolról. Burghardt lemarad. 31-18. Gros is kilencről talál be. 32-18.

48. perc: Obán forgatja be a védőjét, majd lő a hosszú oldalra a jobb szélről. 31-16.  Huszár a legeredményesebb játékos az újbudai csapatból. 31-17.

47. perc: Mayer még nem rontott ziccert. Most sem. 30-14. Nagy is betalál a túloldalon. 30-15.

46. perc: Huszárt Hornyák sem tudja megállítani a jobb szélen. 29-14. A győri játékos kiállítják lökésért. Konkoly Csaba időt kér.

45. perc: Nagy marad teljesen egyedül beállóban. 29-14.

43. perc: Gros indítja Szölösit. Ziccer. 29-13.

41. per: Schatzl harcossága ér gólt. Lendületből megy át a védőfalon. 28-13.

38. perc: Hornyák megsérült, ápolni kell. Mayer visszajön beállóba és gólt lő. 26-13. Kovacsics is betalál. 27-13.

37. perc: Huszár lövi ki a hosszú felsőt jobbszélsőből. 25-13.

36. perc: Várkonyi és Kovacsics is hetesből eredményes. 25-12.

34. perc: Gertsmár jut el lövésig könnyedén Orbán mellett a bal szélen. 24-11.

32. perc: Kovacsics ad gólpasszt Orbánnak. 24-10.

31. perc: Elkezdődött a második félidő. Burghardt, Orbán, Gros, Hornyák, Kovacsics, Shatzl, Szölösi a pályán az ETO-ban. Kovacsics hatesből eredményes. 23-10.

30. perc: Pásztor védi Huszár hetesét. Kovacsics időn túli hetese is kimarad. Vége az első félidőnek.

29. perc: Huszár meignt jobb szélről talál be. 22-10.

28. perc: Szölösi kap pontos indítást. 22-9.

27. perc: Hornyák talál be beállóból. 21-9.

26. perc: Megint a jobb szélről kapunk gólt. 20-9.

25. perc: Huszár marad üresen megint a jobb szélen. 19-8. Gros válaszol egy két kapufás góllal. 20-8.

23. perc: Hornyák vezetheti végig a labdát az egész pályán. Erőből lő a kapus feje fölé. 19-6. Huszár ejti át Pásztort a jobb szélről. 19-7.

22. perc: Orbán is a pályán. Máris megvan az első gólja. 18-6.

20. perc: Braeanu szóló egész pályán, góllal a végén. 17-6.

19. perc: Várkony használja ki, hogy elaludt a védelem. 15-6. Bradeanu javít támadásban. 16-6.

17. perc: Nagy góljára Mayer válaszol. 15-5.

16. perc: Mayer a második zicceréből a második gólját szerzi. 14-4.

15. perc: Gertsmás marad egyedül a bal szélen. 13-4.

14. perc: Kovacsics hetese pontos. 13-3.

13. perc: Tömősváry Mayerról lő gólt középen. 12-3.

12. perc: Bradeanu pattint egy pontos passzt Mayerhoz. Gól. 12-2. Tíz közte.

11. perc: Pásztor indításából Vérten talál a kapuba. 11-2. Időt kér az Újbuda.

10. perc: Kovacsics ejt egy hosszú sprint után a balátlövő helyéről a bal felső sarokba. 10-2.

9. perc: Tamás a kiállított játékos. A hetest Kovacsics értékesíti. 9-2.

8. perc: Bradeanu megy át három védőn. Sipeki a kapuban már tehetetlen. 8-2.

7. perc: Mravikova harcol ki hetest. Kovcsics belövi. 7-2.

6. perc: Tamás lövi a vendégek második gólját is. 6-2.

5. perc: Hornyák indítja Mravikovát. Újabb átejtős gól. 5-1. Kovacsics veri agy az egyben Huszárt. Szabad az út a kapuig. Gól. 6-1.

4. perc: Gros kap jó zárást. 3-1. Gros szerez labdát, ziccerig viszi, majd átejti a kapust. 4-1.

3. perc: Hornyák a kezdő beállósban. Összeszed egy kipattanót, és megvan az első gólja. 2-1.

1. perc: Az Audi ETO keretében ezúttal többségében azok a játékosok kaptak helyet akik eddig kevesebbet játszottak. Görbicz, Amorim, Spiridon, Pálinger, és Lunde nincs a mai meccsre benevezettek között. Pásztor, Mravikova, Gros, Hornyák, Kovacsics, Bradeanu és Vérten a kezdő csapatban. Bradeanu találatával vezet az ETO. 1-0. Tamás Melinda beállóból egyenlít. 1-1.

• 3. balee 2011. március 28. 18:04
    „Nimpuq, igazad van, unalmasnak unalmas, de ha ki is kapunk egyszer az azért legyen, mert az ellenfeleinknek sikerült a mi szintünkre felnőni és nem azért, mert mi estünk le az övékre.”
  • 2. nimpuq 2011. március 28. 17:50
    „Pedig most már igazán kikaphatnának néha.
    Dög unalmas ez így...”
  • 1. Primax 2011. március 27. 22:56
    „Perfect ! ! !
    HAJRÁ CSAJOK, HAJRÁ ETO !”

Hétvégi eredmények - március 26-27

Rangadót nyert a Győrzámoly és a Hédervár, helyet cserélt a Kajárpéc és a Tét, először kapott ki a… Tovább olvasom