2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 21°C Még több cikk.

Hozta régi formáját a Real

Ismét a régi formáját produkálta a Real Madrid a spanyol bajnokság harmincadik fordulójának zárótalálkozóján. Igaz, nem is tehetett másként, ha nem akarta átadni a vezetést a Valenciának. Ráadásul az üldözők sokan vannak, és egy ballépés könnyen a bajnoki címbe is kerülhet.

Most kitettek magukért a játékosok, mintha tényleg Ronaldo hiánya okozta volna a rossz formát is. A gólgyártást Solari kezdte a 6. percben, egy szép kiugratást követően talált Esteban hálójába. Majd sokáig semmi, végül Ronaldo fejére varázsoltak egy labdát, amit a brazil csatár a hálóba juttatott.

A második félidő elején akaratosabban játszott a Sevilla. Ez egy 11-esben csúcsosodott ki, amelyet Baptista értékesített. De a Real nem engedte, hogy közel jöjjenek az andalúzok, előbb Zidane, majd Míchel Salgado és Ronaldo talált be újra, kialakítva az 5-1-es végeredményt. Bár a vendégek egyik legjobbja kapusuk, Esteban volt, mégis rendesen kitömték a hálóját, visszavágva ezzel az őszi 4-1-es vereségért.

Primera División, 30. forduló:
Real Madrid - Sevilla 5-1 (2-0)
Santiago Bernabéu stadion, Madrid, Vezette: José Javier Losantos Omar
Gól. Solari (6.), Ronaldo (45., 92), Zidane (64.), Míchel Salgado (75.), illetve Baptista (59. - 11-es)
Real Madrid: Iker Casillas - Salgado, Helguera, Raúl Bravo, Roberto Carlos (Mejía, 69.) - Beckham (Pavón, 85.), Guti - Zidane (Borja, 80.), Raúl, Solari - Ronaldo
Sevilla: Esteban - Daniel Alves (Gallardo, 66.), Javi Navarro, Alfaro (Oscar, 46.), David - Redondo, Casquero, Martí, Marańón - Baptista - Darío Silva (Carlos, 46.)

Tizenhárom percig jól ment

Röhnisch Foton Sopron DKSK 55 59 (9–9, 22–19, 11–20, 13–11) Sopron,… Tovább olvasom