Szegedi
Edző: Konkoly Csaba
Hétméteresek: 6/3
Kiállítások: 8 perc

Az első negyedórában jól tartotta magát a hazai együttes: a győriek ugyan 6–3-ra elhúztak, de a 15. percben már ismét döntetlen volt az állás (8–8). Megrázta magát a vendéggárda s a szünetig megnyugtató előnyt szerzett. Érdekesség, hogy a győrieknél a fiatal Kovacsics Anikó mozgatta a csapatot, ráadásul nagyon ügyesen.

Fordulás után négy perc alatt kettőre olvadt a győri előny, de igazán csak eddig volt szoros a mérkőzés, a hátralévő időben kijött a két csapat közötti tudáskülönbség.

Újabb sikerükkel a győriek továbbra is hibátlanul vezetik a tabellát.

Rapatyi Tamás
: – Negyven percig sikerült megvalósítani elképzeléseinket, ezt követően felőrölt bennünket a győri csapat.

Konkoly Csaba: – Igyekeztünk végig taktikusan, fegyelmezetten játszani, így megőriztük veretlenségünket.

A rivális otthonában

Kosárlabda - Vasárnap 18 órától Szolnokon lép pályára a SEAT Foton Győr női csapata. Nagyon fontos… Tovább olvasom