2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 27°C Még több cikk.

Hosszabbítás után: FTC-SEAT Lami-Véd Győr 61-70

Az azonos mérleggel álló két csapat rangadóján a SEAT Lami-Véd Győr hosszabbításban győzte le idegenben a Ferencvárost.
Nanette FTC–SEAT Lami-Véd Győr 61–70(11–22, 18–15, 18–12, 11–9, 3–12 – hosszabbítás után)
Budapest, NB I-es női mérkőzés, 300 néző. V.: Györffy, Bognár.

FTC: DARIDA 9/3, Ruják 6, SZLIMÁK 15/3, Hegedűs 8/3, VARDA 11.
Cs.: REINER 7/3, Russai, Kováts N. 3/3, Fülöp 2.
Edző: Farkas Sándor.

SEAT Lami-Véd: Englert 4, SEMSEI 9/3, CARSON 16/3, KUBLINA 16, Olajuwon 8.
Cs.: KOVÁCS K. 11/3, Djelmis, Vida 4, Őri 2.
Edző: Tapodi Péter.

Az azonos mutatóval álló két csapat rangadóján a győri csapat kezdett jobban, az első tíz perc után több mint tíz ponttal vezetett a SEAT Lami-Véd. A folytatásban kiegyenlítettebb lett a játék, s bár többször is ott volt a vendégek kezében a lehetőség, hogy visszaállítsák a megnyugtató különbséget, ez nem sikerült, sőt, az FTC szép lassan ledolgozta hátrányát. A vendégjátékosokon azért látszott, hogy erőltetett menetben vannak, míg az FTC pihentebb volt, hiszen gyakorlatilag egy hét állt a rendelkezésére, hogy felkészüljön a találkozóra.

Ezért is nagy szó, hogy a ráadást mégis a győri együttes bírta jobban, s ha nehezen is, de hozta a nagyon fontos két pontot.

Tapodi Péter: – A mérkőzést többször eldönthettük volna a magunk javára. Nagy kár volt a pluszizgalmakért és a pluszjátékidőért ebben a nagy menetelésben.

• 2. dzsoni 2010. december 01. 10:57
    „Féri ellopta a kabátom...:))”
  • 1. maraton 2010. november 30. 19:40
    „na és? Hajrá Győri ETO Féri Kézilabda Klub!”

Férfi kosárlabda: Soproni vereség Szolnokon

A férfi kosárlabda NBI-ben a Soproni KC hazai pályán kapott ki tíz ponttal az esélyesebb Szolnoktól. Tovább olvasom