2018. 06. 25. hétfő - Vilmos 14°C | 22°C Még több cikk.

Hiába magyaráznák - ETO-SZESE–PLER 28–30

A félidőben még a győri csapatnál volt az előny.
ETO-SZESE–PLER 28–30 (17–15)
Győr, NB I-es férfimérkőzés, rájátszás a 7–12. helyért, 400 néző. V.: Bóna, Miskei.

ETO-SZESE: Lorger – Gebhardt 4, Németh G. 1, Mota 4/2, Pesic 1, HALÁSZ 6, GÁL 5. Cs.: Vogt, Somogyi (kapus), Hernandez 1, Szabó A. 1, Tóth E. 2, Sokoray, Terenyi 3. Edző: Rosta Miklós.

PLER: Szabó T. – Rév 5/4, Marczinkó 2, Nagy B. 1, MOUSAVI 5, Mikita J. 5, Németh T 1. Cs.: Kránitz, Perger (kapus), Bakos 2, Lókodi 1, TÓTH P. 4., Vancsics 2, Scheuring 1/1, Leimeter 1. Edző: Hutvágner István.

Hétméteresek: 3/2, ill. 8/5. Kiállítások: 12, ill. 10 perc.

Az első félidőben a győri csapat többször is meglépett két-három góllal, de a PLER rendre felzárkózott. A második játékrészben a fővárosiak a 42. percben átvették a vezetést, néhány érthetetlen bírói ítéletet követően négy góllal is vezettek (22–26). A hátralévő időben már nem volt elég erejük a győrieknek az egyenlítéshez, bár volt erre lehetőségük.

Rosta Miklós: – Aki kint volt, látta, aki csak az újságból tudja, annak hiába magyarázzuk, mi történt...