2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -2°C | 4°C Még több cikk.

Hétvégi sport: A győri kosarasok már elődöntősek

A kosárlabdában mindkét soproni csapat nyert, a Győr bejutott az elődöntőbe. A fociban az SVSE és a Gyirmót döntetlent játszott.
Labdarúgó NB II 20. fordulójának szombati játéknapja

Nyugati csoport:

Gyirmót-Paksi FC II 1-1 (1-0).

Budaörs-Sopron 0-0

Női kosárlabda NB I - Könnyed soproni siker

A címvédő Sopron az esélyeknek megfelelően nagyon könnyed győzelmet aratott a vendég Atomerőmű ellen a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Negyeddöntő, 1. mérkőzés: Uniqa-Euroleasing Sopron - Atomerőmű KSC 98-60 (32-21, 25-8, 28-10, 13-21). A legjobb dobók: Fűrész 23, Krnjic 20, illetve Bálint 11. A párharc az egyik fél második sikeréig tart.

A Magyar Kupában ezüstérmes Győr vasárnap nagyon könnyedén nyert Baján a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén, és ezzel bejutott az elődöntőbe. Az első meccsen a győriek 106-64-re győztek.

Eredmény: negyeddöntő, 2. mérkőzés: Bajai NKK-UNI SEAT Győr 57-82 (17-16, 6-25, 26-25, 8-16)

A legjobb dobók: Szabó P. 15, illetve Nagy D. 16 Az egyik fél második sikeréig tartó párharcot a Győr nyerte 2-0-ra.

A férfiak is nyertek

Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC - Jászberényi KSE 87-74 (25-14, 25-22, 19-17, 18-21)

Sopron: THOMAS 15, RUBIN 20/6, TAKÁCS N. 11/9, Gombás 3/3, EGEMONYE 23 Csere: Boldizsár 9/9, Vesztergom 6, Keresztes -, Lakatos -

Jászberény: Szögi 2, Hodges 12/6, AUSTIN 22, Horti 12, DRAMICSANYIN 19/6 Csere: Sormaz -, Helmeczi -, Borszéki 3, Fülöp 4

Kipontózódott: Gombás (31. perc), Boldizsár (33. perc)

Paks lesz az ellenfél

A Győri ETO FC vasárnap 16 órakor a Paks csapatát fogadja az OTP Bank Liga 21. fordulójában.

Futsal vb-selejtező: egygólos előnyt szereztek a magyarok

A magyar futsalválogatott vasárnap 1-0-ra nyert Szerbia ellen világbajnoki selejtezőmérkőzésen. Tovább olvasom