2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 0°C | 13°C Még több cikk.

Hét lett a vége - Vác-Audi ETO 25-32

Konkoly új csapata sokáig bírta az iramot, a szünetben csak két gól volt az ETO előnye. Hét lett a vége.

Ipress Center Vác–Audi-ETO  25–32 (12–14)
NB I-es női mérkőzés, Vác, 1000 néző. V.: Horváth P., Marton B.

Vác: TRIFFA – Miksic, Virág 4, FARKAS V. 7/2, Fülöp, Nikcevic 3, Szádvári 2. Csere: Bíró (kapus), Hámori 1, KAMPER 5/1, Dakos 2, Szandi 1, Ivanics, Kaiser. Edző: Konkoly Csaba.

ETO: HERR – Orbán 2, Bulatovic 3, Görbicz 3/2, LÖKE 7, Hornyák Á. 1, Korsós 1. Csere: Lunde (kapus), KOVACSICS 9/5, SOÓS 2, Tervel 1, SZEPESI 2, Bognár-Bódi 1, Hornyák D., Sirián. Edző: Ambros Martín.

Kiállítás: 10, ill. 8 perc.

Hétméteres: 4/3, ill. 8/7.

Konkoly Csaba: – Annak örülök, hogy a kollégámnak muszáj volt ötven percig a pályán tartania Heidi Lökét. Ameddig sikerültek az átlövéseink, addig tudtuk szorossá tenni a mérkőzést.

Ambros Martín: – Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, az első félidőben sajnos keveset ütköztek a lányok, ezért sikerültek a váci átlövések. A második félidőben már jóval koncentráltabban, összeszedettebben kézilabdáztunk, még akkor is, ha tudom, hogy a fejekben már ott motoszkált a vasárnapi BL-meccs.

Online közvetítés

60. perc: Hetes a túloldalon is, Farkas értékesíti. 25-32

59. perc: Kovacsics megint hetesből eredményes. 24-32.

57. perc: Farkas már a legeredményesebb váci, újra gólt lő. A túloldalon Soós talál a hálóba. 23-30.

56. perc: Nikcsevics lövését védi Herr. Tervel lövését viszont nem tudja védeni Bíró. 22-29

55. perc: Nikcsevics lő szép gólt. 22-28

54. perc: Dakos ismét gólt lő. 21-28. Bíró Blanka véd nagyot Korsós ziccerénél.

52. perc: Kovacsics ismét hetesből eredményes. 20-27. Korsós a kapuig vezeti a labdát, közben Hámori rángatja. Korsós a kapuba lő, Hámori pedig megkapja a harmadik két percét is. 20-28.

51. perc: Hámori kapufás gólt lő. Bulatovic pedig két percre kiáll. 20-26

48. perc: Kovacsics a hetedik góljának örülhet. 19-26.

47. perc: Beállóból lő gólt a Vác: Dakos a gólszerző. 19-25. Aztán egy gyors indítás után Szádvári ront.

46. perc: Szép győri akció végén a kapufa segíti ki Bírót. Lunde kap gólt, jön vissza Herr. 19-24.

45. perc: Szepesi remek átadása után Löke lő a kapuba. 17-24. Szepesi gyors indítás után eredményes. 17-25. Konkoly időt kér.

44. perc: Kamper ötödik góljával végre elmozdul a 16-ról a Vác. 17-23

43. perc: Hetesből Kovacsics - hét góllal megy az ETO. 16-23

41. perc: Kovacsics dob nagy gólt egy betörés után. 16-22

40. perc: Bulatovic góljával ismét öttel vezet a győri csapat. 16-21

39. perc: Virág átlövése a kapuban. 16-20

38. perc: Lunde jön a sérülést szenvedett Herr helyére. Horányák eredményes az ETO-nál. 15-20

37. perc: Kamper lő a hálóba, aztán Orbán is betalál a szélről. 15-19

36. perc: Hetes a túloldalon is. Kovacsics avatja fel a cserekapust, Bírót. 14-17. Virág a nyakánál fogva rántja le Lökét, hetest kap az ETO. Kovacsics ezt is belövi. 14-18

35. perc: Farkas értékesíti a jogos hetest. 14-16

33. perc: Farkas negyedik gólja a győri kapuban. 13-16

32. perc: Kovacsics talál a hálóba. 12-16

31. perc: Konkoly vészkapussal próbálkozik. Bulatovic lő gólt (immár Triffának). 12-15

Félidő.

30. perc: Nagyot véd a váci kapus, Triffa (már nem először). Kamper eredményes a hazai támadás végén. 12-14

29. perc: Hetest lőhet a Vác: Kamper pattintva lő a kapu bal oldalába. 11-14. Hámori ismét két perces büntetést kap.

28. perc: Löke jár úgy, mint két perce Hámori: két perces büntetést kap, és Farkas még be is talál. 10-14

27. perc: Löke indul, Herr indít, Löke betalál. 9-14

26. perc: Hámori duplán rosszul jár: Görbiczet nem tudja lerántani, így a győri 13-as gólt szerez, ráadásul a lerántásért két perces büntetés is jár. Soós lő gólt emberelőnyből. 9-13

25. perc: Görbicz hetesére Kamper válaszol. 9-11

24. perc: Farkas lő a hosszú felsőbe. 8-10

22. perc: Kovacsics "szólója" után szép gólt lő. 7-10

21. perc: Löke beállógóljával két gólos előnye van már a győri csapatnak. 7-9

20. perc: Szepesi góljával ismét előny az ETO-nál. 7-8

19. perc: Kapufa mindkét oldalon.

18. perc: Kovacsics két percre kiáll. Virág lő flippergólt (a védelmen, a kapufán és Herren is megpattant a labda, mielőtt a hálóban kötött ki). 7-7

16. perc: Farkas talpról, derékmagasságban lő erősen a kapuba. 6-7. Konkoly is időt kér.

15. perc: Lökét indítja Görbicz, kettővel vezet már az Audi-ETO. 5-7

13. perc: Szép összejáték után ismét vezet a győri csapat, Orbán a gólszerző. 5-6

12. perc: Szádvári ismét eredményes. 5-4. Martín időt kér. Utána hetest kap az ETO, Görbicz ezúttal belövi. 5-5

11. perc: Győri hiba, Szádvári lefordul, és éles szögből veszi be Herr kapuját. 4-4

10. perc: Ezúttal ziccert fog Herr.

8. perc: Herr Orsolya véd, aztán indítja Lökét. Löke ismét betalál. 3-4

6. perc: Löke másodjára már lövéshez jut, be is talál. 3-3

5. perc: Átlövésből szép váci gól Virág Noémitől. 3-2

4. perc: Löke gyors góljával ismét egyenlő az állás. 2-2

3. perc: Virág Noémi góljával előny ismét a Vácnál. 2-1

2. perc: Kimaradt helyzetek mindkét oldalon, aztán Bulatovic talál a hálóba. 1-1

1. perc: A Vác kezdi a meccset. Nikcsevics eredményes az első támadás végén. 1-0

Előzmények:
Kedden este 8 órakor Vácon lép pályára az NB I-ben az Audi-ETO női csapata (tv: Sportklub – élő). A meccs pikantériája, hogy a váciak edzője a győri Konkoly Csaba.

Két hét szünetet követően a bajnokság 10. fordulójában az Audi-ETO Vácott vendégszerepel. A kedden 20 órakor kezdődő találkozó nem ígérkezik egyszerűnek, hiszen tavaly csupán két góllal bizonyult jobbnak ellenfelénél a címvédő, valamint a győriek volt edzője, Konkoly Csaba tanítványai az eddigi öt hazai mérkőzésükből négyet megnyertek az idei kiírásban, csak a Ferencváros hozta el mindkét pontot Vácról.

A győriek jobb gólkülönbségüknek köszönhetően továbbra is a tabella élén foglalnak helyet, s menetelnek a Bajnokok Ligájában, ahol két fordulóval a csoportkör zárása előtt már biztosították helyüket a legjobb nyolcban.

Az elmúlt mérkőzések azért kisebb-nagyobb sérüléseket is hoztak: Hornyák Dóra kénytelen volt kihagyni néhány hetet, de az elmúlt hét végén már együtt edzett a csapattal, és várhatóan nem lesz akadálya, hogy Vácott pályára lépjen.

Kovacsics Anikó szombati térdsérülése súlyosabbnak látszott, mint amilyen valójában, a mérkőzés végére visszajöhetett már, így ő kihagyás nélkül folytatja mind az edzéseket, mind a mérkőzéssorozatot.

• 5. Gudianyu 2013. november 06. 15:22
    „Gratulálok a lányoknak a győzelemhez, nekem különösen Löke és Kovacsics Anikó játéka tetszett! Gratulálok a Vácnak is, már több mérkőzésüket láttam és szép kézilabdát játszanak. Meglátszik rajtuk Konkoly mester kezemunkája. Azt pedig régen tudjuk, hogy a mester mindig ezer fokon ég a pálya mellett, ezt így kell elfogadni.”
  • 4. Lacika62 2013. november 06. 10:30
    „2. BudaiKr 2013.11.05. 17:56 Rezsoka ´´ egy V.I.P.´´ --es nem nyilatkozik így....”
  • 3. tatiana 2013. november 05. 22:52
    „Ezt a Konkolyt már valaki jól helyre rakhatná.Nem tanult semmit az előző bukásaiból. Most is ugyanúgy üvöltözik,kiabál a játékosokkal. A váci kis fiatal játékosok pedig riadtan néznek ki a fejükből . Ha csak egy hibát is vétenek azonnal lecseréli őket és belehabzik a szájukba. Ez egy barom. Nem motiválja a játékosokat hanem lebénítja.Azt gondolta talán hogy megverik az ETO - t?.. és beleért a keze a bilibe.....”
  • 2. BudaiKr 2013. november 05. 17:56
    „gondolom megin kapus nélkül fogjuk lejátszani ezt a meccset is.”
  • 1. Lacika62 2013. november 05. 08:13
    „Nyerni fogunk, azzal a különbséggel, hogy most Konkoly Csaba a váci kispad előtt fog ugrálni, toporzékolni,és üvöltözni...Természetesen az ETO győzelme miatt!!!”

Multifunkcionális csarnok Győrben Audi Aréna néven?

Győr és az Audi vezetése előrehaladott tárgyalásokat folytat arról, hogy az új csarnok az Audi Aréna… Tovább olvasom