2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 19°C Még több cikk.

Hátrányból fordított a bajnok Lipót

Labdarúgás, Halászi Takarék labdarúgó megyei I. o.: - A petőházi edző ismét EDDA dallal ünnepelte csapata győzelmét. Álmodott egy volágot magának, itt áll a kapui előtt.
Győrújbarát–Nagyszentjános 2–2 (0–0)
Győrújbarát, 100 néző. V.: Mogyorósi.

Győrújbarát: Koncz – Wynn, Kondor, Sulyok, Fürst Á., Kovács, Forika, Váczi Á. (Molnár), Fürst F., Fábián, Varga Cs. Elnök: Kiss Antal.
Nagyszentjános: Tóth – Varga, Kerékgyártó, Megyeri, Kertész B. (Kelemen), Molnár (Terdik), Csanaki, Domján, Vollai, Vedres, Szabó (Pankovics). Edző: Süle János.

Gsz.: Varga Cs., Váczi Á., ill. Pankovics, Domján. Kiállítva: Vollai.

Kiegyenlített első félidőt láthattak a szurkolók, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, ám a helyzetek kimaradtak. A 60. percben formás támadás végén Varga Cs. talált a hálóba. 1–0. A 65. percben Varga Cs. átadásából Váczi Á. rúgott gólt. 2–0. Aztán szép támadás végén a 75. percben Pankovics szépített, majd a 85. percben a Nagyszentjános tíz emberrel egyenlített Domján révén. 2–2.
A mérkőzés képe alapján a hazai csapat jobban játszott, de a végén nem bírt a taktikusan játszó vendégekkel. Kitűnő játékvezetés mellett igazságos pontosztozkodás született.
Jók: Koncz, Sulyok, Forika, ill. Domján, Csanaki, Megyeri.

Sulyok Gyula, szakosztályvezető: – Az osztályhoz képest jó színvonalú, eseménydús mérkőzés végén a szerencsésebb csapat megérdemelten vitte el az egyik pontot.
Süle János: – Csak azért nem nyert a Győrújbarát, mert 2–0-nál három-négy játékosom úgy gondolta, nem hagyja el vesztesen a játékteret.

Petőháza–Lébény 6–1 (4–1)
Petőháza, 300 néző. V.: Takács P.

Petőháza: Janics – Nyitrai, Heller, Licskai, Németh, Pokrocz, Vecsei (Szalay S.), Hadarics, Tóth F. (Tóth Z.), Pintér (Juhász), Szalai V. Edző: Gosztola József.
Lébény: Hiba – Hécz, Németh L., Németh T., Hegedüs, Kovács, Sebők (Varga), Hatos, Csengei, Makai, Farkas. Edző: Turány Imre.

Gsz.: Hadarics (2), Pokrocz (2), Vecsei (2), ill. Sebők.
Közönségszórakoztató, gólgazdag mérkőzésen a játék minden elemében jobb hazai csapat ilyen arányban is megérdemelten nyert.
Jók: Pokrocz, Vecsei, Hadarics, Németh, Licskai, ill. senki.

Gosztola József: – „Álmodtam egy világot magamnak, itt állok a kapui előtt, adj erőt, hogy be tudjak lépni, van hitem a magas falak előtt".
Turány Imre: – Az első félidőben a hazai csapat hamar eldöntötte a mérkőzés sorsát és megérdemelten nyert.

Jánossomorja–Pannonhalma 3–3 (0–0)
Jánossomorja, 400 néző. V.: Böcskei.

Jánossomorja: Bella – Göblyös, Pint, Minarik, Mikhely (Király), Fuhrmann, Világi, Kertész, Mátyás, Jánó (Németh K.), Jankovics. Edző: Király József.
Pannonhalma: Boczkó – Németh L., Ress A., Horváth, Ress T., Novák, Ferenczi D. (Polgár), Csollány, Németh Cs., Ferenczi G. (Vámosi), Erdélyi (Nemoda). Edző: Novák Béla.

Gsz.: Kertész, Németh K., Jankovics, ill. Ferenczi D., Ferenczi G., Vámosi.
Küzdelmes mérkőzésen az első félidő a vendégeké, a második pedig a hazaiaké volt.
Jók: Kertész, ill. az egész csapat.

Király József: – Mindent megtettünk a győzelemért, de az ellenfél kapusa nagyon jó napot fogott ki.
Pánczél Gábor elnök: – Nagyon nehéz mérkőzésen a csapat lelkesedésének köszönhetően, de legfőképpen kapusunk remek teljesítménye miatt győzelemmel felérő döntetlenre hoztuk a mérkőzést.

Loland-Nyúl–Győri Dózsa 5–0 (3–0)
Nyúl, 250 néző. V.: Ákos D.

Nyúl: Saru – Gayer (Bán), Tóth A., Vígh, Schmied, Cserháti, Kiss Z., Németh G., Bodor, Bognár (Szekér), Závori (Varga). Edző:Horváth György.
Győri Dózsa: Bősze – Szabados, Borsó, Böcz (Pátka), Molnár, Tóth K., Tóth B., Füsi, Polgár, Kovacsics (Riba), Bontai. Edző: Korsós Attila.

Gsz.: Vígh, Cserháti, Németh G., Kiss Z., Bognár.
A bentmaradásért küzdő két csapat közül a hazaiak motiváltabban, szervezettebben játszottak és ilyen arányban is megérdemelten nyertek.
Jók: mindenki, ill. senki.

Horváth György: – Nagyon fontos mérkőzést nyertünk meg. Ma végre jó százalékban használtuk ki helyzeteinket.
Korsós Attila: – Sajnos gólt nem tudtunk rúgni, de ma nagyon sokat kaptunk.

Abda–WHB-Ménfőcsanak 0–4 (0–1)
Abda, 200 néző. V.: Péter G.

Abda: Laukó – Saru, Fazakas, Csanaki, Győry, Takács P., (Németh), Takács N. (Szórádi), Herczeg, Szabó, Izsáki (Varga), Szekeres. Edző: Baranyai Károly.
Ménfőcsanak: Csiszár – Tóth, Reizer N., Dobó, Stolcz (Sulyok), Puglits, Herczeg, Szabados (Tétedli Gábor), Balogh, László, Tétedli Gergő (Söveges). Edző: Turbék István.

Gsz.: László (2), Puglits, Stolcz.
A második félidőben a hazai csapat már nem tudta felvenni a versenyt a többet támadó vendégekkel szemben. A ménfőcsanaki csapat jó játékkal, megérdemelten nyert.
Jók: Fazakas, ill. mindenki.

Baranyai Károly: – A múlt hetihez képest nagyon rosszul játszottunk. Gratulálunk Takács Péter újszülött kislányához.
Turbék István: – Megérdemelt győzelem, meggyőző játékkal.

Öttevény-Siri Trans–Hegyeshalom-Lafarge 5–2 (3–0)
Öttevény, 400 néző. V.: Bozsaki.

Öttevény: Kokas – Herm (Szári), Molnár (Konrád), Mészáros, Moór, Tandari, Nagy, Király, Benkő, Tóth, Raczenböck. Edző: Siska Attila.
Hegyeshalom: Bári – Denk, Polonkai, Fléner, Baranyai (Mezei), Kopf K., Hegedűs, Nagy F., Borbély, Kopf R., Csányi (Zsuppán). Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Molnár, Tandari, Tóth, Király, Moór, ill. Kopf R., Zsuppán.
Jóiramú, változatos mérkőzésen a hazai csapat remek első félidőt produkált és szép gólokat lőve megérdemelten nyert.
Jók: mindenki, ill. Kopf K., Csányi, Borbély.

Siska Attila: – Végig kézben tartva a mérkőzést, helyenként közönségszórakoztató játékkal nyertünk.

Tiba Zoltán: – Megérdemelt hazai győzelem született.

Intertec-Ablak Bajcs–Fertőszentmiklós 3–0 (2–0)
Nagybajcs, 200 néző. V.: Radasics.

Bajcs: Kiss – Kokas, Szabó, Nagy T., Bíró, Vadász (Fadgyas), Pádár, Kovács, Ladiszlaidesz, Wágenhoffer (Téglás), Mikli. Edző: Józsa Péter.
Fertőszentmiklós: Németh F. – Hatajer, Horváth A., Farkas (Mentes), Németh A. (Ternyák), Steiner, Horváth T., Ősze (Németh F.), Kalmár, Ábrahám, Bognár. Edző: Horváth György.

Gsz.: Mikli (2), Ladiszlaidesz.
Jóiramú, kemény mérkőzésen a hazai csapat akarata érvényesült és megérdemelten szerezte meg a három pontot.
Jók: Pádár, Nagy, Ladiszlaidesz, Mikli, ill. Németh F. (kapus).

Józsa Péter: – Próbáljuk tartani a lépést az előttünk haladókkal.
Horváth György: – A fák nem nőnek az égig, abból építkezünk ami van és függetlenül a mai eredménytől, büszke vagyok a csapatra, de gratulálok a tudatosan, szervezetten játszó csapatnak.

Koroncó–Lipót-Pékség 2–3 (2–1)
Koroncó, 400 néző. V.: Szabó Gy.

Koroncó: Dold – Kalmár, Tóth Z. , Szabó D., Farkas, Juhász, Kovács Á., Lőrincz, Zobák (Rónaszéki), Ivánfalvi, Szabados (Vörös-Torma). Edző: Horváth Dénes.
Lipót: Cseri – Ásványi, Török (Kellner), Sípos, Krén, Fajkusz, Smodics, Gollovitzer, Magyar (Horváth K.), Gál, Németh Sz. (Simon). Edző: Gunyhó Ferenc.

Gsz.: Kovács Á., Ivánfalvi, ill. Krén, Fajkusz, Simon.
A szezon legjobb mérkőzését láthatta a szépszámú nézősereg, amelyet végig a hazaiak irányítottak és rutintalanságuk miatt az utolsó öt percben veszítettek el. A bajnokcsapat alárendelt szerepet játszott.
Jók: Kovács Á., Juhász E., Dold, Tóth Z., ill. Smodics, Ásványi.

Horváth Dénes: – Kettő–egyes vezetésünknél a 11-esünkkel eldönthettük volna a mérkőzést. A bajnokverés helyett így számunkra csak a gratuláció maradt.
Gunyhó Ferenc: – Csapatunk erejét jelzi, hogy vesztett állásból is fordítani tudott.

• 1. csöbrös 2008. május 20. 18:02
    „A Győri Dózsánál szezonkezdéskor, a kihangsúlyozott cél az NB III-ba jutás volt!!! A Nyúl-Győri Dózsa 5:0 /kiesési rangadó!!!!!/ után azért már megkérdezném: ki-kik a FELELŐSŐK ezért a gyalázatos szereplésért ?!?! Mi folyik ennél a patinás klubnál valójában?!?!
    Megjegyzem, nem a nemrég érkezett jelenlegi edzőtől várnánk választ, /bár a mérkőzésről tett egymondatos semmitmondását olvasva, talán jobban tette volna, ha erről sem mond semmit!!!/”

Audi-ETO: Bajnokhoz méltó győzelem

Óbudai Goldberger–Audi-ETO 19–37 (7–17)