2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 2°C

Hatalmas zalai kudarc

A házigazda ZTE az első mérkőzésen súlyos, háromgólos vereséget szenvedett az orosz Rubin Kazanytól a labdarúgó Intertotó-kupa 2. fordulójában.
ZTE FC–Rubin Kazany (orosz) 0–3 (0–1). Gsz.: Volkov (21., 65., 79.). Kiállítva: Lipcak (78.).

Az első 15 perc kiegyenlített játékot hozott, majd az orosz csapat megszerezte a vezetést, ezután pedig visszahúzódott a saját térfelére, de kontrái továbbra is veszélyt jelentettek a hazaiak kapujára. Az első félidőben a zalaegerszegieknek még helyzete sem adódott, s bár a szünet után tíz percig jó játékot produkáltak, az újabb Volkov-gólok végleg megpecsételték a sorsukat.

A továbbjutás gyakorlatilag az első találkozón eldőlt, a tartalékos ZTE nem tudta megnehezíteni az orosz gárda dolgát. A visszavágót egy hét múlva rendezik Oroszországban.

Visszatérés két év után

Labdarúgás - Két év távollét után tért vissza Sopronba Pintér Zoltán, a Magyar Kupa-győztes soproni csapat középpályása. Időközben Diósgyőrben és a Vasasnál futballozott. Tovább olvasom