2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Három soproni első hely a Mountain Bike kupán

Kerékpár - Pilisborosjenőn rendezték a Mountain Bike Olimpiai Cross Magyar Kupa-sorozat hatodik, egyben utolsó futamát.

A soproni KTM Hungary csapatából masters korosztályban Bőhm Lajos, felnőtt középtávon Horváth Csaba már korábban bebiztosította kupagyőzelmét, így ők a pálya széléről szorítottak csapattársaikért.

Rövidtávon Rácz Roland egy óriási bukást követően a dobogó második fokára kormányozta kerékpárját, ami összetettben is ezüstöt ért. Vereby István a master kategóriában – ahol Bőhm Lajos aranyat szerzett – a végelszámolásban harmadik helyen zárt.

Simon Emese az elit nők mezőnyében 25 mp-es előnnyel megnyerte a viadalt. Ezzel a sikerrel megszerezte a KTM  harmadik kupaaranyát.

Horváth Csaba és Bőhm Lajos az ausztriai Krumbachban állt rajthoz egy nagyszabású nemzetközi viadalon. A felnőttek versenyét Horváth meg is nyerte, Bőhm Lajos 12. lett a masters mezőnyben. Két fiatal KTM-es, a Süle testvérpár is rajthoz állt, ők a juniorok mezőnyében szerepeltek, s Attila 8., Róbert 12. lett.