2017. 04. 28. péntek - Valéria 7°C | 10°C Még több cikk.

Halászi Takarék labdarúgó megyei I. o. (04.27.)

Labdarúgás - A megyei I. osztályú bajnokság eredményei és tabellája az április 27-i forduló után.

Intertec Ablak-Bajcs – Jánossomorja 1–0 (0–0)
Nagybajcs, 200 néző. V.: Orosz.
Bajcs: Kiss Sz. – Nagy T., Szabó Z., Horváth A., Bíró, Pádár (Czeitel), Kovács S., Vadász, Ladiszlaidesz, Faggyas (Téglás), Mikli (Pécsváradi). Edző: Józsa Péter.
Jánossomorja: Hegedüs P. – Göblyös (Németh K.), Pint, Kompis, Jankovic, Minarik, Mikhely, Fuhrmann, Világi, Kertész, Király (Janó). Edző: Király József.
Gsz.: Kovács.

Vajon megszakad-e a sorozat, ez volt a tét Bajcson. A hazaiak fogadkoztak, hogy megállítják a tavasszal menetelő, megerősödött jánossomorjaiakat, akik ebben a szezonban még vereséget sem szenvedtek. A vendégek nem is titkolták szándékukat: három pontért jöttek Bajcsra.
A mérkőzés elején a vendégek támadtak többet, de tíz perc után átvette a kezdeményezést a hazai csapat. Nagy küzdelem folyt a pályán, felváltva forogtak veszélyben a kapuk.
A második félidőben a hazaiak több nagy helyzetet alakítottak ki a vendégek kapujánál, két kapufát is lőttek. Az 58. percben Bíró indításával Kovács a védők közül kilépve a kimozduló kapus mellett helyezett a kapu jobb alsó sarkába. 1–0. A hátralevő időszak izgalmas volt. A vendégek mindent elkövettek a pontszerzés érdekében, de ezúttal a jól küzdő, hetek óta tartalékos hazaiak megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.
Jók: mindenki ill. Fuhrmann, Kompis, Jankovic.

Józsa Péter: – A győzelem nem a legfontosabb, a győzelem egyszerűen minden.
Király József: – Gratulálok az ellenfélnek. Készülünk a következő mérkőzésre.

Kamocsai Sándor

Győri Dózsa–Győrújbarát 3–1 (1–0)
Győr, 100 néző. V.: Bozsaki.
Győri Dózsa: Veller – Szabados, Tóth K., Kovacsics, Polczer (Böcs), Gölesz, Csollány (Bónyai), Molnár, Füsi, Polgár, Klement (Tóth B.), Edző: Korsós Attila.
Győrújbarát: Pánczél – Wynn, Tuifel, Fürst Á., Fürst F., Kovács, Forika, Fábián (Laczkó), Váczi, Varga, Molnár. Elnök: Kiss Antal.
Gsz.: Klement, Polgár, Tóth B., ill. Molnár.
Értékes kiesési rangadót nyert a Dózsa, rengeteg gólhelyzetükből végül hármat értékesítettek.
Jók: Tóth K., Kovacsics, Gölesz, ill. Fürst F., Forika.
Korsós Attila: – Első félidőben kihagytuk, a másodikban berúgtuk a helyzeteinket, így örömet szereztünk névnapos kapusunknak.
Kiss Antal: – Két gyenge csapat közül a jobbik gyengébb győzött.

Fertőszentmiklós–Loland Nyúl 3–0 (0–0)
Fertőszentmiklós, 300 néző. V.: Böcskei.
Fertőszentmiklós: Kovács – Horváth A. (Mentes), Hatejer, Farkas, Németh A., Steiner, Horváth T. (Juronics), Ősze, Kalmár (Varga), Ábrahám, Bognár. Edző: Horváth György.
Nyúl: Kókai – Gayer, Tóth, Bodor, Schmied R., Kiss Z. (Bognár B.), Németh G. (Esztergomi), Vígh (Németh D.), Bognár J., Samu, Cserháti. Edző: Horváth György.
Gsz.: Németh A., Ábrahám, Bognár.
Álmos, unalmas első félidő után agresszívabb második félidei játékának köszönheti győzelmét a hazai csapat.
Jók: Hatejer, Németh A., Steiner, ill. Tóth, Kiss.
Horváth György: – Köszönöm a srácoknak, hogy a győzelemmel enyhítettek fájdalmamon.
Horváth György: – A tavaszi szezon leggyengébb teljesítményét nyújtottuk. Erre az sem mentség, hogy sokan hiányoztak és többen sérülten vállalták a játékot.

WHB-Ménfőcsanak–Öttevény-Siri-Trans 1–1 (1–1)
Győr-Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Dr. Egedi.
Ménfőcsanak: Csiszár – Tóth, Reizer N., Tétedli Gábor, Puglits, Mészáros Zs., Herczeg (Reizer I.), Dobó, Tétedli Gergő, Stolcz, Kovács. Edző: Turbék István.
Öttevény: Kokas – Herm, Mészáros P., Szári (Molnár), Raczenböck (Benkő), Nagy L., Tollár, Moór, Tóth Sz., Tandari, Király. Edző: Siska Attila.
Gsz.: Kovács, ill. Tollár.
Küzdelmes mérkőzésen a második félidei játék alapján a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez, de ehhez értékesíteni kellett volna a gólhelyzeteket.
Jók: Mészáros Zs., Kovács, Tóth, ill. senki.
Turbék István: – Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteink alapján pontokat vesztettünk.
Siska Attila: – Szenvedtünk, rosszul játszottunk, ma nem is érdemeltünk volna győzelmet.

Lipót-Pékség–Nagyszentjános 5–0 (3–0)
Lipót, 250 néző. V.: Gangl.
Lipót: Cseri – Kiss, Ásványi, Fajkusz, Kellner, Magyar, Krén, Szmodics (Bognár), Sípos R., Németh, Simon (Horváth). Edző: Gunyhó Ferenc.
Nagyszentjános: Tóth – Varga, Kerékgyártó, Megyeri, Kertész P., Kertész B., Molnár (Kelemen), Csanaki, Domján, Vollai (Pankovics), Vedres (Szabó). Edző: Süle János.
Gsz.: Fajkusz (2), Krén, Simon, Németh.
Kiállítva: Kerékgyártó.
A lipóti csapat könnyedén nyert a teljesen szétesett Nagyszentjános ellen.
Jók: az egész csapat, ill. Tóth, Domján.
Gunyhó Ferenc: – Végig nagy nyomás alatt tartottuk az ellenfél kapuját, de pazarlóan bántunk a gólhelyzetekkel.
Süle János: – A látottak alapján teljesen reális eredmény született. Gratulálok a lipóti csapatnak.

Lébény–Abda 5–2 (1–1)
Lébény, 200 néző. Vezette: Péter G.
Lébény: Hiba – Hécz (Kovács Gy.), Samu, Mészáros, Kovács K. (Németh L.), Keresztély, Farkas, Németh T., Makai, Sebők, Ternyák (Hegedűs). Edző: Turányi Imre.
Abda: Takács I N. – Szórádi, Knauz, Szabó T., Csanaki, Takács II N., Izsáki, Szekeres, Takács P. (Laukó), Herczeg, Csapó (Varga). Edző: Izsáki László.
Gsz.: Sebők (4), Farkas, ill. Takács II N., Takács P.
Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészben Sebők gólerős játékával a hazai csapat magabiztos győzelmet aratott.
Jók: Sebők, Farkas, Makai ill. Knauz, Herczeg.
Turányi Imre: – Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.
Izsáki László: – Kitűnő játékvezetés mellett remélem, egy negatív folyamat végén tartunk. Gratulálok a lébényi csapatnak.

Pannonhalma–Koroncó 2–1 (1–1)
Pannonhalma, 200 néző. V.: Hofbauer.
Pannonhalma: Boczkó – Németh L., Mayer, Horváth Sz. (Hasszán), Ress, Ferenczi D (Polgár), Csollány, Horváth M., Németh Cs. (Vámosi), Ferenczi G., Erdélyi. Edző: Novák Béla.
Koroncó: Dold – Kalmár, Szabó D., Farkas, Kovács, Juhász, Lőrincz, Szabados, Ivánfalvi, Rónaszéki (Bán), Fodor (Torma). Edző: Horváth Dénes.
Gsz.: Ferenczi D. (2) ill. Ivánfalvi.
Kiállítva: Horváth M.
A 40. perctől emberhátrányba került és védekezésre kényszerült hazai csapat veszélyes kontráival megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.
Jók: egész csapat, ill. Kalmár, Kovács, Farkas.
Novák Béla: – A korai kiállítás miatti emberhátrányban védekezni kellett, de a kontráik mindig veszélyesek voltak.
Horváth Dénes: – Végigtámadtuk a mérkőzést, de sajnos érvényesült a futball törvényszerűsége, mely szerint lesgólt csak kapni lehet, rúgni nem.

Hegyeshalom-Lafarge–Petőháza 1–2 (1–2)
Hegyeshalom, 200 néző. V.: Édelmayer.
Hegyeshalom: Almási – Denk, Fléner, Baranyai, Kopf K., Kovács R., Hegedűs (Zsuppán), Nagy F. (Polonkai), Borbély, Kopf R., Csányi (Glaser). Edző: Tiba Zoltán.
Petőháza: Janics – Nyitrai, Heller, Licskai (Bebes), Németh T., Pokrócz, Tóth, Vecsei (Pintér), Hadarics, Szalai, Szabó. Edző: Gosztola József.
Gsz.: Hegedűs, ill. Vecsei (2).
Nagyiramú, küzdelmes mérkőzésen két súlyos egyéni hiba döntötte el az összecsapást a vendégek javára.
Jók: Nagy F., Kopf K., Kopf R., Baranyai, ill. Németh T., Janics, Vecsei, Szabó.
Tiba Zoltán: – A szezon legjobb mérkőzésén egyéni hibáink miatt nem tudtunk pontot, pontokat szerezni.
Gosztola József: – „Uram segíts, hogy napfény érje tiszta arcukat, Uram segítsd, fiaid, hogy ne csalódjanak. Kérlek segíts."

16 Győrújbarát* 23 2 4 17 24 - 60 9
*Jánossomorjától 2, Győrújbaráttól 1 pont levonva.

Csornán csak a győzelemnek örülhettek

Labdarúgás - Az NB III. Bakony-csoport 25. fordulójának eredményei. Tovább olvasom