2018. 04. 24. kedd - György 14°C | 23°C Még több cikk.

Hajszálon múlt: a Debrecen két góllal győzte le a Mosonmagyaróvárt

Fordulatos meccsen veszített a Mosonmagyaróvár a forduló előtt hozzá hasonlóan hat ponttal álló DVSC otthonában.

DVSC–Mosonmagyaróvár 27–25 (12–15)
Debrecen, NB I-es női mérkőzés, 1100 néző. V.: Hargitai, Markó.

DVSC: HORVÁTH-PÁSZTOR – Varsányi 3, KARNIK SZ. 4/2, GORILSZKA 4, SISKA 4, KUDOR 3, Kelemen 1. Cs.: Makai (kapus), SOPRONYI 6/2, Klikovac, Szilágyi Á. 1, Slakta 1, Bárány. Edző: Varga József.

Mosonmagyaróvár: SZEMEREY – Knedliková 1, HANCZVIKKEL 7/6, TÓTH G. 6/1, Nádasdi 2, Filipovics 3, Hajtai 1. Cs.: Schneck (kapus), GYIMESI 5, Kopecz, Csala, Marincsák, Kiss K. Edző: Róth Kálmán.

Hétméteresek: 6/4, ill. 8/7. Kiállítások: 10, ill. 8 perc.

Róth Kálmán: – Csapatom nagyot küzdött, győzelmet érdemelt volna, de a végjátékban néhányan túl sokat hibáztak.

Online tudósítás

2. félidő
3. perc: 13-16 - Gyimesi szerezte a mosonmagyaróváriak első gólját a második félidőben.
6. perc: 14-17 - Hajtai ziccer, gól.
9. perc: 16-18 - Hanczvikkel hetese után ismét 2 gól az előny
10. perc: 18-18 - Egyenlít a Debrecen.
13. perc: 19-19
16. perc: 21-20 - Most csak hetesekből eredményes a vendég csapat.
18. perc: 21-21 - Gyimesi góljával ismét egál.
20. perc: 21-22 - Nádasdi góljával előny itt.
23. perc: 21-23 - Hanczvikkel nem hibázott.
24. perc: 23-23 - Gyorsan egyenlített a Debrecen.
26. perc: 25-23 - Sőt már vezet is a hazai csapat. 4-0-as roham.
28. perc: 25-24 - Tóth góljával újra csak 1.
30. perc: 26-25 - Hanczvikkel heteből.
30. perc: 27-25 - 10 másodperccel a vége előtt betalált a debrecen és nyert.

1. félidő
1. perc: 1-0 - Az eladott labdára Szemerey rossz ütemben mozdult ki.
2. perc: 1-1 - Tóth Gabriella egyenlített.
5. perc: 2-1
6. perc: 2-2 - Gyimesi gyorsindulás végén lőtt gólt.
8. perc: 3-2
11. perc: 3-3 - Ismét Tóth.
11. perc: 4-3
12. perc: 4-4 - Egyenlített a Mosonmagyaróvár.
14. perc: 5-5 - Filipovic átlövéből.
16. perc: 6-6 - Nádasdi egyenlített.
17. perc: 6-7 - Vezet a Mosonmagyaróvár
19. perc: 6-8 - Tóth góljával kettő az előny.
20. perc: 6-9 - Filipovic háromra növelte az előnyt.
24. perc: 7-10 - Knedlikova is gólt lőtt.
25. perc: 8-11 - Tóth Gabriela ma is megállíthatatlan.
25. perc: 8-12 - Ismét Tóth.
28. perc: 11-13 - Gyimesi a gólszerző.
30. perc: 12-14 - Hanczvikkel lőtte be a hetest.

A félidő végén: 12-15

Róth Kálmán vezetőedző így nyilatkozott az esélyekről: "Ismét nehéz mérkőzés vár ránk, méghozzá azonos pontszámú csapat ellen. Ha újra lelkesek leszünk, és a védekezésünk is feljavul, ismét tudunk felfelé haladni a tabellán."