2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 26°C Még több cikk.

Hajduk Split –DVSC 0-5

A Debrecen tulajdonképpen az első percben szerzett góljával eldöntötte a párharc sorsát.

1. p: Már a 18. másodpercben megszerezte a vezetést a Loki! Bogdanovic gurított a jobb oldalon vissza Dombi elé, aki estében középre kanyarított, a teljesen üresen hagyott Halmosihoz, aki hét méterről kapásból lőtt, a bal belsővel meglőtt labda Kale kapus lába között került a hálóba. 0–1.

22. p: Halmosi végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, remekül csavart középre ballal, Kerekes pedig két védő közül hét méterről nagyszerű mozdulattal csúsztatott a jobb felső sarokba. 0–2.

27. p: Bogdanovic tolta a labdát a balösszekötő helyén felfutó Halmosi elé, aki 12 méterről futtából kilőtte jobb alsó sarkot. 0–3.

75. p: Halmosi ezúttal is balról adott be – most laposan –, a teljesen üresen hagyott Sidibe pedig az ötös vonaláról a kapu közepébe passzolt. 0–4.

93. p: Böőr ívelt középre szögletet a jobb oldalról, Kiss Zoltánról megfeledkeztek a kedvüket szegett hazai védők. A debreceni cserejátékos pedig 6 méterről fejelt a kapuba. 0–5.

A Debrecen tulajdonképpen az első percben szerzett góljával eldöntötte a párharc sorsát, s a vártnál jóval magabiztosan jutott túl a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójából. A következő, már a főtáblára kerülésért vívott fordulóban az angol Manchester United lesz Supka Attila együttesének ellenfele.

Világcsúcs: Polgár Zsuzsa 326 szimultán partit játszott le

Világcsúcsot állított fel Polgár Zsuzsa négyszeres női sakkvilágbajnok: helyi idő szerint hétfőn és… Tovább olvasom