2017. 11. 25. szombat - Katalin 4°C | 14°C Még több cikk.

Győztek a bajnokesélyesek a Premier League-ben

Az angol labdarúgó bajnokság (Premier League) 11. fordulójában mindhárom bajnokesélyes győzött. Az Arsenal és a Manchester fölényesen, míg a Chelsea a lehető legkisebb különbséggel.
Az Arsenal bő félóra alatt már háromgólos előnyre tett szert a pénzügyi válsággal küzdő Leeds ellen, így formalitássá téve a folytatást. A londoniak a szünet után nem sokkal növelték előnyüket, Smith gólja csak arra volt jó, hogy ne tűnjön katasztrofálisnak a hazaiak veresége.

A Manchester United az elmúlt fordulóban hazai pályán szenvedett vereséget a Fulhamtól így a Portsmouth ellen igyekezett javítani. Ez elég nehezen ment, miután a hazaiak roppant indiszponáltan játszottak. Forlán révén mégis vezetni tudtak, de győzelmük csak az utolsó tízpercben vált biztossá, amikor a csereként pályára lépő Ronaldo és Keane is gólt szerzett.

Liverpoolban hiába támadott többet az Everton Rooney és Radzinski sorra kihagyta a helyzeteket. Nem úgy Mutu, aki a második játékrész elején Geremi labdáját fejelte a hálóba, ezzel eldöntve a három pont sorsát. A Fulham nem tudta megismételni múlt heti sikerét, hiszen hazai környezetben kapott ki az idén hullámzó teljesítményt nyújtó Liverpooltól.

A hetek óta remeklő Newcastle csak döntetlenre volt jó az Aston Villa vendégeként, miután a 80. percben Alan Shearer tizenegyest hibázott. A Tottenham hazai pályán kapott ki a Boltontól, míg a kisebbik menchesteri alakulat Southamptonban szerzett három pontot.

Szalai jános felajánlotta a lemondását

Kosárlabda Falco KC 108 S. Ászok- SMAFC 71 (34–16, 24–21, 30–22, 20–12)… Tovább olvasom