2017. 04. 29. szombat - Péter 4°C | 14°C Még több cikk.

Győzelemmel búcsúzott a 2005-ös évtől a magyar válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott győzelemmel búcsúztatta a 2005-ös esztendőt, ugyanis Miamiban 3-0-ra legyőzte Antigua és Barbuda együttesét.

Eredmény:

Magyarország-Antigua és Barbuda 3-0 (2-0)
Miami, 150 néző
gólszerzők: Vadócz (10.), Feczesin (32.), Ferenczi (80.)
sárga lap: Vermes (36.), illetve Pereira (39.), Ranja (40.), Tyriellien (42.), Ashon (54.)
Magyarország: Rabóczki (Vlaszák, 85.) - Vermes (Regedei, 39.), Böjte, Koller (Balog, 87.), Vanczák (Takács, 87.) - Vadócz - Feczesin (Kapcsos, 80.), Tőzsér, Priskin (Majoros, 66.) - Rajczi (Bori, a szünetben), Sitku (Ferenczi, 56.)
Antigua és Barbuda: Anthony (Nathaniel, 82.) - Tyriellien, Ashon (Harris, 54.), Dublin, Pereira (Anderson, 71.) - Demian (Julian, 38.), Byers (Tamorley, 66.), Simon (Bleau, 63.), Ranja - Willams, Jeffers

10. perc: Vadócz cselezte be magát büntetőterületre, majd 11 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).
32. perc: Tőzsér jobb oldali szabadrúgást Feczesin 11 méterről a jobb alsó sarokba fejelte (2-0).

67. perc: Tőzsér jobb oldali szabadrúgását követően Vadócz 8 méterről a jobb kapufára fejelte a labdát.
80. perc: Regedei jobb oldali beadását Ferenczi 7 méterről a bal alsó sarokba lőtte (3-0).

A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalos honlapjának (http://www.mlsz.hu) tudósítása szerint Lothar Matthaus gárdája az egész mérkőzésen fölényben játszott, így megérdemelten aratott háromgólos győzelmet.

Sastin ezüstérmes lett

Sastin Mariann világbajnoki ezüstérmes lett a budapesti világbajnokságon. A mosonmagyaróvári Delta SE kiválósága egész nap parádés teljesítményt nyújtott az 59 kg-os súlycsoportban. Sastin Mariannak kedvezett a sorsolás, hiszen az első körben erőnyerő volt, majd a negyeddöntőben a verhetőnek tűnő osztrák Stephanie Maierhofer ellen lépett szőnyegre, s taktikus versenyzéssel győzött is. Tovább olvasom