2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 27°C Még több cikk.

Győrszemere: búcsú a ráadásban

Labdarúgás - A Magyar Kupa harmadik fordulójában a megyei első osztályú Győrszemere hosszabbítás után kapott ki az NB II-es Tatabányától. Továbblépett a Gyirmót csapata is.
Győrszemere–Tatabánya 1–5 (0–2, 1–1, 1–1)
Győrszemere, 100 néző. V.: Wenczel.

Győrszemere: Takács – Regner, Máj, Száraz, Baracskai, Barabás, Gorza, Makkos, Germán, Fürst (Tar), Szakács (Győri).
Edző: Gyurmánczi Attila.

Gsz.: Győri, ill. Farkas J. és Kovács I. (2–2), Dombai.

A vendégcsapat a hosszabbításban jobb erőnlétének köszönhetően nyerte meg a mérkőzést.

Győri ETO FC B–Lombard Pápa 0–2 (0–2)
Győr, 300 néző. V.: Kovács G.

ETO B: Bakhtadze – Nagy Á., Nyári, Bieder, Vető, Dato, Póti (Windecker), Kiss Sz. (Németh L.), Jäkl, Varga T. (Ato), Sharashenidze.
Edző: Klement István, Galambos Zoltán.

Pápa: Takács T. – Nagy S., Dlusztus, Farkas A., Rajnay, Varga G. (Granát), Bárányos (Béres), Gyömbér, Sarus (Zulevs), Orosz, Bali.
Edző: Véber György.

Gsz.: Farkas A. (11-esből), Dlusztus.

Az alaposan megfiatalított győriek egy vitatható büntető után már a mérkőzés 4. percében hátrányba kerültek, ám vereségük ellenére végig egyenrangú ellenfelei voltak az élvonalbeli pápai csapatnak.

Lébény–Gyirmót 0–6 (0–2)
Lébény, 300 néző. V.: Hofbauer.

Lébény: Hiba – Burián (Kovács Gy.), Sipos (Fülöp), Hécz, Németh T., Farkas, Hegedüs A., Hegedüs T., Sebők (Kovács R.), Németh L., Mészáros.
Edző: Turány Imre.

Gyirmót: Molnár – Pirka, Kozmér, Pék, Szabó (Németh), Kiss, Horváth, Polyák, Nagy (Homonyik), Lajtos, Laki (Tóth N.).
Edző: Kiprich József.

Gsz.: Laki és Lajtos (2–2), Tóth N., Németh L. (öngól).

A hazaiak az első félidőben még felvették a harcot az NB II-es együttessel, a második játékrészben azonban a gyirmótiak könnyed játékkal biztosan győztek.

Lövő–Ajka 1–8 (0–4)
Lövő, 150 néző. V.: Tamási P.

Lövő: Petrovics (Pető) – Sándor T., Pántos, Trittremmel B., Bősze, Pomázi, Savanyó (Gyurasits), Takács Á., Sárdy, Szabó S. (Pintér B., Galavics G.), Kontor.
Edző: Bálint Gyula.

Gsz.: Kontor, ill. Major és Csörnyei (2–2), Mihalecz, Szabó L., Gaál B., Burcsik M.

A jó játékerőt képviselő vendégcsapat ellen tisztességgel helytállt a Lövő.
NB I-es továbbjutók: Győri ETO, ZTE, Paks, Kecskemét, DVTK, MTK, Videoton. Kiesett az FTC, a Vasas és a Nyíregyháza. Később kapcsolódik be: Bp. Honvéd, Videoton, Újpest, DVSC.

• 1. ACSA 2009. szeptember 18. 00:04
    „Gratuláció a szemerének is a jó hozzáállásért!”

Jubileumi Krasznai-kupa

Kosárlabda - Péntektől vasárnapig rendezik meg a huszonötödik Krasznai-kupát Sopronban. Tovább olvasom