Az alsóbb osztályú kézilabda bajnokságok és kupamérkőzések eredményei.
Női NB I/B

Szombathelyi Főiskola–Audi-ETO II 25–24 (14–15)

Szombathely, 100 néző. V.: Csonka, Haskó.
Audi-ETO: Oguntoye – Szalai 2, DEÁKI 7, Németh N. 5, KISFALUDY 8, Tarjányi, Csiszár K. 1. Cs.: Hegyesi (kapus), Barczi 1, Hosszú, Tóth E., Gőcze, Gulyás. Edző: Tóth Lászlóné.
Tóth Lászlóné: – A sok sérülés és betegség ellenére színvonalas, jó iramú mérkőzést játszottunk. Sajnos a mérkőzés végén a szerencse sem állt mellettünk, hiszen időn túli hétméteressel kaptunk ki.

Női NB II

Mogaac-Mosonszolnok–Audi-ETO III 30–27 (18–18)
Mosonszolnok, 150 néző. V.: Porogi, Tóbiás.
Mogaac: Boros – Cser 1, TÓTH M. 12, Kovács K. 4, VÉGH 3, NÉMETH SZ. 8, Lachmann V. 2. Cs.: TÓTH É. (kapus), Orbán, Lachmann M., Kilácskó. Edző: Kránitz János.
Audi-ETO: Bánfalvi – Nyakas 2, SOÓS 6, TÓTH E. 7, Németh D., Horváth F. 1, GULYÁS 6. Cs.: Sári (kapus), Tarjányi, Hosszú 1, Sarmon, Hanczvikkel 2, Zalka, Horváth V. 2. Edző: Hornyák Lajos.
Kránitz János: – Lelkesen, helyenként jól játszottunk. A hajrában helyén volt a lányok esze és szíve.
Hornyák Lajos: – Végig fej fej melletti mérkőzést játszottunk, az utolsó négy percben csak mi hibáztunk.

Győrújbarát–Mór 33–30 (16–12)
Győrújbarát, 100 néző. V.: Huszti, Tari.
Győrújbarát: Papp – Horváth N. 1, ERDŐS 11, Író 2, Szabóné 5, Nagy T. 4, Tóth A. 1. Cs.: Tarróné (kapus), Szalai 2, Szabó V., Veisz 4, Novits, Prada 4. Edző: Joósz Attila.
Joósz Attila: – Jó játékkal megérdemelten győztünk a lelkes móri csapat ellen.

Bük–Széchenyi ESE 28–23 (10–14)
Bük, 100 néző. V.: Antal, Antalné.
SZESE: Ézsely – Tóth R. 2, Dobozy 3, Szórádi 4, GÁNCS A. 7, GÁNCS M. 5, Kiss E. 1. Cs.: Fekete E., Németh V., Bauer 1, Nagy Zs. Edző: Simon József.
Simon József: – A játékvezetők téves ítéletei a második félidőben meghatározták a mérkőzés kimenetelét. Az utolsó tíz percben végig emberhátrányban játszottuk, ezt nem bírta el a csapat.

Férfi NB II

Celldömölk–Győri ETO FKC II 34–28 (17–12)

Celldömölk, 100 néző. V.: Blaskó, Dobovai.
ETO FKC: Sarmon – Iváncsik 6, SCHNEIDER 5, Zámbó 2, Németh G. 6, Czigány, Szabó B. 5. Cs.: Somogyi (kapus), Lvomszki, Szabó M., Nagy P. 1, Nagy D. 3, Rippert, Kozma. Edző:
Pauer Zoltán.
Pauer Zoltán: – Nagy falat volt a jó erőkből álló, tavaly még az NB I/B-ben játszó celldömölki csapat.

Széchenyi ESE–Kisbér 19–29 (11–13).

Női Magyar Kupa

VKCSK–Siófok 26–32 (9–20)
Győr, 100 néző. V.: Radnai N., Radnai R.
VKCSK: WUNDER – Élőné, Királyné 2, Frick, HORVÁTH SZ. 9, RUGOVICS 6, Butiné. Cs.: Komjáti (kapus), Varga S., Gyurkovics, Raucsik 1, Fábián 1, ÁBRAHÁM 6, Rigó 1. Edző: Csomor Tibor.
Csomor Tibor: – Az NB I/B-s Siófok ellen az első félidőben elkövetett rengeteg technikai hiba eldöntötte a továbbjutást. Szünet után csak felzárkózni tudtunk.

Női megyei I. o.

1. forduló: Csorna–Fertőszentmiklós 25–21, Audi-ETO IV–Dunaszeg 30–23, Beled–Pannonhalma 23–11, ETO-Toldi–VKCSK II 24–15. A Lébény–Mosonszolnok mérkőzést november 3-án játsszák.

Női megyei II. o.

1. forduló: Dunakiliti–Bágyogszovát 37–10, Répcelak–Öttevény 20–15, Kóny–Rábapordány 14–14, Pannonhalma–Győrzámoly 16–28, Tét–Szany 7–19, Győrszemere–Koroncó 22–35.