2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 21°C Még több cikk.

Győri kiütötte a Győrt

Elszenvedte második tavaszi vereségét a Győri ETO FC, az eredmény azt jelenti, hogy lecsúsztak a dobogóról.

77. p: Schultz bal oldali szöglete után Győri 11 méterről a kapu közepébe fejelte a labdát. 1–0.

Elszenvedte második tavaszi vereségét a Győri ETO FC, az eredmény azt jelenti, hogy Reszeli Soós István tanítványai lecsúsztak a dobogóról és jelenleg az ötödik helyet foglalják el a tabellán.
Szombaton kiderült, hogy Stark Péter mégsem tudja vállalni a játékot, mert még nem épült fel teljesen vírusos betegségéből.

Az első félidő meglehetősen unalmas és eseménytelen játékot hozott. A vendégek néhány lövéssel próbálkoztak ugyan, ám Posza Zsolt, a Vasas kapusa remek formában védett.

Bár a küzdőszellemre nem lehetett panasz, az igazi gólhelyzetek továbbra is hiányoztak. Aztán egy potyagóllal a hazaiak szerezték meg a vezetést és mint később kiderült, a győzelmet is.

Alacsony színvonalú mérkőzést láthattak a Fáy utcába kilátogató szurkolók, amelyen egyik csapat sem érdemelt győzelmet. A reális eredmény a döntetlen lett volna. Azonban a hazaiak voltak a szerencsésebbek, így ők szerezték meg a bentmaradás kiharcolásához szükséges roppant fontos három pontot.

Reszeli Soós István, a győriek szakmai igazgatója érthetően csalódott volt a találkozó lefújása után:

Vincze Ottó a jobbak közé tartozott a fáy utcában.
„Több kidolgozott helyzetünk volt az összecsapáson, sajnos egy potyagól az ellenfél javára döntötte el a három pont sorsát. Kicsit tartottam a mérkőzéstől, hiszen jól fejelő emberek hiányoztak a védelmünkből. Ez be is igazolódott, az ellenfelünk játékosai ugyanis magassági fölényben voltak. Ezt a meccset semmiképpen sem szabadott volna elveszítenünk."
Egervári Sándor: „A győzelemnek örülök a legjobban, de dicséret illeti a csapatot a fegyelmezett játékáért is."

Stark Péter távollétében Vincze Ottó viselte a csapatkapitányi karszalagot. Az ETO válogatott irányítója korábban már megfordult a Vasasban is.

„Az első félidőben több lehetőségünk volt, mint az ellenfelünknek. A hajrában aztán kaptunk egy elkerülhető, furcsa szituációban esett gólt, amellyel végül sajnos vereséget szenvedtünk. Utólag azt mondom, hogy a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. A mérkőzés után érthetően nagyon lehangoltak voltunk, de úgy gondolom, hogy még nem szabad feladni a dobogós álmainkat.

Szerintem még nincs veszve semmi, van három meccs, ezeken kell minél több pontot begyűjteni. A többi eredmény pedig alakulhat számunkra kedvezően is."

Ismét ünneplésre készül a Matáv

Szombaton Matáv azt a Kispestet fogadja, amelyet nemrég 120 perces, emlékezetes nagy csatában… Tovább olvasom