2017. 08. 18. péntek - Ilona 18°C | 32°C Még több cikk.

Győri ETO FKC - Komló 20-26

Az elején 2–0-ra még a győriek vezettek, ám ezt követően tizenkét percig nem tudtak gólt lőni a hazaiak. A helyzetek kihasználásában a későbbiekben sem jeleskedett az ETO, így jelentős hátrányban vonulhatott pihenőre az együttes.
Szünet után abban lehetett bízni, hogy esetleg a Komló elfárad, a vendégek azonban nem tették meg ezt a szívességet a továbbra is rengeteg hibával játszó győrieknek. A Komló rendre lassan támadott, s a játékvezetői felfogás is kedvező volt számukra.

A fájó vereséget azonban leginkább annak köszönheti a zöld-fehér gárda, hogy egyetlen olyan játékosa sem akadt, mely a közepesnél jobb teljesítményt nyújtott volna.

Deáki István: – Kihasználta lehetőségeit a Komló, s teljesen megérdemelten győzött.

Farkas József: – Fegyelmezetten játszottunk, ennek köszönhetjük a fontos sikert.

A forduló további eredményei

A csoport: Debrecen–Pick-Szeged 30–27, Százhalombatta–PLER-Airport 29–29, Tatabánya–Mezőkövesd 34–26, Nyíregyháza–Hort SE 23–22.
B csoport: MKB-Veszprém–Békés 46–24, Gyöngyös–Tata 30–21.

Motorsport: Talmácsi Gábor gondjai

A 125 kcm-esek pontversenyének éllovasa, Talmácsi Gábor második lett a… Tovább olvasom