2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

Győri ETO-Kaposvár 3-1

Jó iramú, változatos mérkőzést láthattak a szurkolók. A helyzeteit jobban kihasználó ETO megérdemelt győzelmet aratott.

5. p:
Megszerezte a vezetést az ETO. A játékvezető szerint Vasiljevic kézzel ért a labdához a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Mátyus magabiztosan a kapu jobb alsó sarkába rúgta. 1–0.

14. p: Varga G. indította a bal oldalon Virágot, akinek a beadását Bajzát a hosszú sarokba fejelte. 2–0.

48. p: Mátyus szabálytalankodott Vasiljeviccsel szemben a 16-oson belül. Oláh gyengén helyezett büntetőjét azonban Sztevanovic hárította.

63. p: Bajzát ugrott ki a leshatáron, önzetlenül Tóth P. elé passzolt, aki az üres kapuba gurította a labdát. 3–0.

65. p
: Második sárga lapja után Varga G. a kiállítás sorsára jutott.

66. p:
Oláh visszagurított labdáját Alves 11 méterről nagy erővel a léc alá lőtte. 3–1.

Jó iramú, változatos mérkőzést láthattak a szurkolók. A helyzeteit jobban kihasználó ETO megérdemelt győzelmet aratott, kijavítva a Vasas elleni idegenbeli fiaskót.

Pajkos János: – Úgy érzem, hogy magunknak tettük nehézzé a mérkőzést azzal, hogy pontatlanok voltunk. Főleg az első félidőben mi irányítottuk a játékot. Megszenvedtünk a három pontért, ám a győzelmet nem kell megmagyarázni.

Prukner László: – A játék összképe alapján nem érdemeltünk vereséget. A kihagyott helyzetek miatt kaptunk ki.

Mátyus János: – Boldog vagyok, mert nagyon szerettem volna nyerni. Az első félidőben jól játszottunk, ám a vége szoros lett. Eltaláltam a kaposvári játékos lábát, így jogos volt a tizenegyes.

Tóth Péter: – A Vasas elleni vereség után nagyon motiváltak voltunk. Szerettük volna már az elején eldönteni a meccset, ami sikerült is, hiszen kettő-nullára vezettünk. A szünet után úgy jöttünk ki a pályára, mintha nulla-nulla lenne az állás és próbáltunk még egy gólt rúgni. Nagyon örülök annak, hogy így alakult a mérkőzés, több okból is. Hosszú idő után voltam ismét a kezdőcsapat tagja és sikerült góllal meghálálnom a bizalmat. Ráadásul góllal ünnepeltem meg a kislányom születését is.

Bajzát Péter: – Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy kell. Letámadtuk az ellenfelet és sikerült gyorsan gólt szereznünk, nem sokkal később pedig még egyet. A harmadik gól előtt ugyan a kapussal szemben álltam, ám az biztosabbnak tűnt, ha lepasszolom a mellettem futó társamnak. Szerintem magabiztos győzelmet arattunk. Örülök neki, hogy mostanában kijön a lépés. Bízom benne, hogy a következő meccseken is eredményes leszek.
Vasiljevic igyekszik megállítani Regedeit és a győri rohamokat.

Elhunyt A legnagyobb

Kállai Pál 16 évesen került a Kincsem Parkba Gombolai Ferenc idomárhoz. 1952-ben a legeredményesebb hazai lovasként első championcímét nyerte meg. 1956-ban tanulmányútra ment: pályája állomásai Ausztria, Kanada, az Egyesült Államok voltak. A ’60-as években Amerika húsz legjobb és legkeresettebb lovasa közé tartozott. Lovagolt a világ egyik leghíresebb versenyén, a Kentucky Derbyn is. Tovább olvasom