2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Győri ETO-Kaposvár 1-1 a vége

Véget ért a Győri ETO FC-Kaposvár összecsapás. Második félidőben egyenlített a Kaposvár. A vége 1-1.

Győr, 4000 néző. A Győri ETO FC Stevanovic, Nikolov, Stark, Supic, Völgyi, Koltai, Eugene, Józsi, Tokody, Pákolicz, Brnovic.

Kaposvár: Milinte, Graszl, Zahoretz, Grúz, Petrók, Leandro, Maróti, Pintér, Szakály, Oláh, Andre Alves.

89. perc: Oláh kényszerítőzött Alvessel, aki 12 méterről lőtt a kapu bal oldala felé, de Stevanovic bravúrral szögletre ütötte a labdát.

90. perc: Alves helyett Nikolic lépett pályára.

90+1. perc: Zahorecz kapott sárga lapot, mert Stevanoviccal szemben szabálytalankodott.

65. perc: Leandro passzolt Oláh elé, aki 10 méterről lőtt jobbal laposan a kapu jobb sarka felé, ám Stevanovic bravúrral védeni tudott.

69. perc: Józsi jobb oldali szabadrúgásán Brnovic nyolc méterről fejelte a kpu bal oldala mellé.

72. perc: Cserél az ETO, Koltai helyett Varga R. lépett a pályára.

78. perc: Leandro ívelt jobb oldalról keresztbe Andre Alveshez, aki középre passzolt Oláh-hoz, aki 4 méterről az üres kapuba lőtt. 1-1.

85. perc: Stark kapott sárga lapot.

A félidőben kettős cserére szánta el magát Egervári Sándor: pályára lépett Böőr illetve hosszú sérüléséből felépült Bajzát Pákolicz és Tokody helyére.

A 47. percben Józsi jobb oldali szabadrúgását Eugene csúsztatta hét méterről kapura, ám Milinte hárítani tudott.

A 48. percben vezet az ETO, Koltai passzolt jobb oldalról középre Bajzáthoz, aki remekül ugratta ki Brnovicot, aki 11 méterről Milinte fölött a kapu bal oldalába emelt.

A 49. percben Nikolov kapott sárga lapot utánrúgásért.

Az 50. percben cserél a Kaposvár, Szakály helyett Obric lépett pályára.

Az 52. percben Grafl helyett Pest állt be.

Az 53. percben Maróti kapott sárga lapot Nikolov felrúgásáért.

Félidőnél tart az összecsapás. Alacsony színvonalú mérkőzésen egyik csapat sem találta még el az ellenfél kapuját. Remélhetőleg a második félidő tartogat izgalmakat.

37. percben Eugene lőtt 23 méterről, jobbal két méterrel a kapu fölé.

a 44. percben Grúz kapott sárga lapot, Supic felerúgásáért.

Az első húsz percben egyik csapat sem dolgozott ki helyzetet, a 25. percben Koltai lőtt 23 méterről a kapu bal oldala mellé.

A mérkőzés egyperces gyászszünettel kezdődött Orbán Árpád olimpiai bajnok emlékére, aki szombaton hajnalban hunyt el. A mérkőzést a Kaposvár kezdte.

• 1. sh*t 2008. április 26. 16:04
    „Saccold már meg légyszives hányan lehetnek kb. Kösz”

Chelsea-MU - ma délután először?

Szombaton az aranyérem szempontjából a legfontosabb rangadóra kerül sor az angol labdarúgó-bajnokságban, miután a listavezető Manchester United a három ponttal mögötte álló Chelsea-hez látogat. Videókkal.