2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 2°C | 8°C Még több cikk.

Győri dobogósok a tatamin és a ringben

A győri Nicsi Judo Club Győrszentivánon a II. körzeti rangsorversenyen szerepelt.
Nicsis cselgáncsérmek. A győri Nicsi Judo Club Győrszentivánon a II. körzeti rangsorversenyen szerepelt. Diák D korosztályban első lett Körvélyesi Botond, Kovács Bulcsú, Varga Benedek és Bella Bálint, második Körtvélyesi Jázmin, Pócs Dávid, Takács Noé, Lakatos Márk és Nagy-Raffai Barnabás, míg harmadik Léb Gergő. Diák C korosztályban aranyérmet szerzett Vikol András és Pócs Bence. Ezüstérmes lett Vida Ruben, bronzérmes Sárosi Márton és Csepi Máté. Diák B korosztályban első lett Szalai Dzsenifer, Zsiray Anna és Buza Márk. Diák A korosztályban győzött Megyimóri Gergő, második lett Herkner Milán, Nyári Dávid, Szalai Dominik és Vida András. Serdülő korcsoportban első helyezett lett Inotai Péter, Bognár Bence és Kokas Martin, második Herkner Márk, Volter Márk, Dobos Viktor és Villám Vivien.

Nagy sikere volt a győrszentiváni kyoukushin karateversenynek.

Muaythai sikerek. A győri Unicentrál Bull's Kick-box SE csapatából ketten vettek részt a magyar szövetség muaythai szakágának negyedik ob-fordulóján Kazincbarcikán. Az amatőr nemzetközi szervezet (IFMA) szabályai szerinti mérkőzéseken a könyökütések is engedélyezettek voltak. A viadalon –63,5 kg-ban Grónai Sándor, –75 kg-ban Mednyánszky Ádám első lett. Felkészítő edzők: Csányi János, Vlasich Róbert.

10. Shinju-kai-kupa. A Győrszentivánon rendezett kyokushin karateversenyen a Győri Dózsa versenyzői közül Böcskei Mátyás első, Virág Anna második, Bölönyi Bence harmadik lett. Ugyanitt a győri Arrabona Karate Klub versenyzői közül Harcos Zoé második, Benkő Norbert, Horváth Barbara és Miklósy Júlia harmadik helyen végzett kategóriájában. Felkészítő edző: Motzer Melinda 2. danos mester.

Két ETO-játékosra lehet szavazni

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete idén is megválasztja a 2011/2012-es bajnokság legjobbjait. Több… Tovább olvasom