2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 23°C Még több cikk.

Győrben a női kézilabda négyes döntő

Bár az Audi-ETO már a keddi licitáláson nyert, mégiscsak tegnapra dőlt el hivatalosan, hogy ismét Győr rendezheti a női Magyar Kupa négyes döntőjét.
Az április 21-i elődöntőkben a Vác a Békéscsabával, míg a Siófok a címvédő és házigazda Audi-ETO-val mérkőzik. Másnap a két vesztes a harmadik, a két győztes az első helyért lép pályára.

A férfiak MK négyes döntőjének a budapesti Sportmax 2 ad otthont. Itt április 14-én az elődöntők során MKB-Veszprém–Tatabánya és Pick-Szeged–Balatonfüred összecsapást rendeznek, április 15-én pedig a helyosztókat játssza le a két vesztes, illetve a két győztes.

Babos titkos álma London

Babos Tímea, a jelenleg legelőkelőbb helyen álló magyar teniszező azt szeretné elérni, hogy… Tovább olvasom