2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 26°C Még több cikk.

Gyenge szezonzárás

A Diósgyőr alacsony színvonalú mérkőzésen egy góllal nyert Győrben a Borsodi Liga őszi utolsó fordulójában.

Győri ETO FC - Diósgyőri VTK 1-2

A Diósgyőr alacsony színvonalú mérkőzésen egy góllal nyert Győrben a labdarúgó  Borsodi Liga őszi utolsó fordulójában.

7. p: Farkas jobb oldali beadása után Horváth F. fejesét tolta szögletre Sztevanovic. A sarokrúgás után Gáspár közeli fejesét hárította a győri kapus.

15. p: Kenesei 25 méteres szabadrúgása után a labda a felső kapufa tetejéről hagyta el a játékteret.

25. p: Jobb oldali diósgyőri szöglet után a középen érkező Katonához került a labda, aki 17 méterről lőtt kapura, s a labda a lábak között végül a győri hálóban kötött ki. 0–1.

57. p: Kenesei 17 méteres szabadrúgása után Kövesfalvi öklözte mezőnybe a labdát.

74. p: Növelte előnyét a Diósgyőr. Tisza futotta le a pálya jobb oldalán a győri védőket, majd a középen üresen álló Horváth Ferenchez passzolt, aki a kapu jobb oldalába továbbította a labdát. 0–2.

89. p: A frissen, csereként beállt Granát első labdaérintéséből gólt szerzett, a fiatal játékos Vincze O. visszagurítása után közelről gurított a diósgyőri kapuba. 1–2.

Gyenge színvonalú első félidőt produkáltak a csapatok, helyzet is alig, az is főként a győri kapu előtt adódott. Az utóbbi hat – mostani győzelmükkel már hét – fordulóban veretlen vendégek ezekből egyet még az első félidőben kihasználtak, így megérdemelten vonulhattak előnnyel a pihenőre. Fordulás után is inkább a Diósgyőr mutatott jobb teljesítményt, s a végén hiába szépített az ETO, a Pajkos János vezetőedző által irányított együttes megérdemelten vitte el Győrből a három pontot.

Több száz szurkoló kísérte el Miskolcról a vendégcsapatot, akik közül három személy ellen eljárást kezdeményezett a Győri Rendőrkapitányság. Két diósgyőri drukker még a stadionban robbantott füstgránátot és petárdát, egy pedig egy a futballpályához közeli vendéglátó-helyiségben verekedett. Mindegyik esetben rendzavarás miatt folyik a vizsgálat.

Győzött a Liverpool, vesztett az Arsenal

A Newcastle United egy, a hajrában szerzett góllal nyert az 57. perctől tíz emberre fogyatkozott… Tovább olvasom