2018. 06. 24. vasárnap - Iván 13°C | 20°C Még több cikk.

Gyakorlásként fél tucat gól

Kevesen voltak kíváncsiak a korábbi BEK-győztes román Steaua Bukarest másodosztályban szereplő fiókcsapatának vendégjátékára. Pedig a románok pár napja úgy kaptak ki 3–1-re a Sturm Graztól, hogy a 80. percben még 1–1 volt az állás...
Az első félidőben kifejezetten jól és eredményesen futballozott a Matáv, különösen két új fiú, Komódi és Tiber tett ki magáért. Előbbi két gólt szerzett utóbbi átadásaiból, és vezetett néhány kifejezetten ötletes, szellemes akciót is a Matáv.

A vezető gólnál például Tiber Somogyi hosszú átadását követően lefutotta védőjét a balszélen, visszagurított, Tóth M. ügyesen átlépte a labdát és az érkező Komódi 12 méteres, jobb
külsővel eleresztett lövése a bal kapufáról pattant a bukaresti kapuba. Ezt követően Tiber maga is betalált, majd Somogyi szögletét Tóth M. bólintotta közelről a bal felső sarokba.

A meccs találatát Komódi szerezte: a „feladó" újra Tiber volt, a középpályás a visszagurított labdát jobbal átvette, majd 18 méterről ballal gyönyörűen a bal felső sarokba bombá-
zott. A félidő végén még az előretörő Szabados is betalált. A második félidőben aztán a bukarestiek vélhetően első csapata – a teljes gárdát kicserélték a vendégek – már kiegyenlítetté tette a meccset, ekkor a közepesnél valamivel jobb iramú mezőnyjáték folyt a pályán. Komódi pedig Tóth I. bal oldali beadásából megszerezte a harmadik gólját.

Bognár György: – Először mondhatom azt, elégedett vagyok, különösen az első félidőben látottakkal. Több labdarúgón is látszik, kezdi behozni lemaradását.

Madár brazil bokszoló ellen készül

Az egykori amatőr világbajnok Erdei Zsolt (11-0, 8KO) profi karrierjének fontos állomása lehet az… Tovább olvasom