Kisalföld logö

2017. 05. 01. hétfő - Fülöp, Jakab 5°C | 18°C Még több cikk.

Graboplast-éremeső a sukorói diákolimpián

Kajak-kenu - Sukorón rendezték meg a diákolimpiát, melyen a győri Graboplast VSE több dobogós helyezést ért el.
Első helyezettek
Czéllai-Vörös Anna, Balogh Barbara, Tóth Diana, Hudák Petra (K IV, ifjúsági, VII–VIII. kcs., 1000 m); Dóczé Ádám (C I, serdülő, VI. kcs., 1000 m); Farkasdi Ramóna (K I, serdülő, V. kcs., 1000 m); Németh Benjámin, Szomolányi Máté (K II, serdülő, VI. kcs., 1000 m); Dóczé Ádám, Korisánszky Dávid György (KSI) (C II, serdülő, VI. kcs., 1000 m); Szabó Lili (Dunakeszi), Farkasdi Ramóna (K II, serdülő, V. kcs., 1000 m); Szalay Bence, Varga Patrik (C II, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Balogh Barbara, Horváth Fanni (K II, ifjúsági, VII. kcs., 1000 m); Czéllai-Vörös Anna, Balogh Barbara, Horváth Fanni, Hudák Petra (K IV, ifjúsági, VII–VIII. kcs., 500 m); Konczos Ákos, Tóth Benjámin, Czafik István, Horváth Patrik (K IV, serdülő, V–VI. kcs., 500 m); Fafula Alex, Erdőssy Áron, Szalay Bence, Kmetti Máté (MK I, gyermek, II. kcs., 4x300 m váltó); Szalay Bence, Varga Patrik (C II, kölyök, IV. kcs., 4000 m); Molnár András Vajk, Pongrácz Benedek, Erdőssy Csaba, Mayer Keán (MK IV, gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Balla Levente Gellért, Dóczé Patrik (PC II, gyermek I–II. kcs., 2000 m); Erdőssy Áron, Szalay Bence (K II, gyermek, II. kcs., 2000 m); Sailer Eszter, Takács Tamara (K II, gyermek, II. kcs., 2000 m).


Második helyezettek
Szakács Dávid, Novák Péter, Budafoki Richárd Gergely, Kiss Tamás (K IV, ifjúsági, VII–VIII. kcs., 1000 m); Varga Patrik (C I, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Takács Timót Zoltán (C I, ifjúsági, VIII. kcs., 1000 m); Farkasdi Ramóna (K I, serdülő, V. kcs., 500 m); Czéllai-Vörös Zsófia (K I, kölyök, III. kcs., 4000 m); Khaut Kristóf (C I, kölyök, III. kcs., 4000 m); Fafula Alex, Kmetti Máté (MK II, gyermek, II. kcs., 2000 m); Babarczi Benedek, Dömötör Dominik, Szalay Kristóf, Szabó Marcell (TC IV, gyermek, I–II. kcs., 2000 m).


Harmadik helyezettek
Király Dániel, Jákó Benedek, Hudák Benedek, Khaut Kristóf (C IV, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Németh Benjámin (K I, serdülő, VI. kcs., 1000 m); Szomolányi Máté (K I, serdülő, VI. kcs., 500 m); Dóczé Ádám (C I, serdülő, VI. kcs., 500 m); Czéllai-Vörös Anna, Hudák Petra (K II, ifjúsági, VII. kcs., 500 m); Neumann Kinga, Varga Krisztina, Szőgi Melinda, Kiss Patrícia (K IV, serdülő, V–VI. kcs., 500 m); Zsámár Klaudia, Csiba Laura, Balla Virág (K I, kölyök, IV. kcs., 3x200 m); Balogh Alexandra, Túri Edina Cecíla (K II, kölyök, III. kcs., 4000 m); Rohn Richárd (Atomerőmű SE), Erdős Szilárd (C II, serdülő, VI. kcs., 1000 m).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Jánossomorjai gyerekek a Góliátok

Labdarúgás - A húsz éve elindult Góliát-kupát hódította el a napokban a jánossomorjai… Tovább olvasom