2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

Futsal: újra győri előny

Harmadszor csapott össze tegnap a Rába ETO és a Colorspectrum Aramis az élvonalbeli rájátszás elődöntőjében.

A győri csapat remekül játszva magabiztos győzelmet aratott és ismét előnybe került a döntőbe jutásért tartó küzdelemben.

Rába ETO–Colorspectrum Aramis 5–0 (1–0)
Győr, NB I-es rájátszás, második forduló, 3. mérkőzés, 500 néző. V.: Mocsári, Kömpf, Kovács P.

ETO: Balázs – Mincho, Gyurcsányi, Harnisch, Dróth. Cs.: Madarász, Al-Ioani, Peczár, Gölesz, Lanzendorfen, Bárdosi, Matkovics.
Edző: Artur Melo.

Aramis: Sikur – Nagy G., Tóth Sz., Sivák, Roni. Cs.: Öreglaki, Korozmán, Szeghy, Birinyi, Hasenauer, Kiss T., Tyukász.
Játékos-edző: Frank Tamás.

Gsz.: Peczár (18.), Dróth (21.), Al-Ioani (37.), Harnisch (38.), Mincho (39.).

Jól kezdett a címvédő győri csapat, s egy remek egyéni akció végén egygólos előnyhöz jutott az ETO egy jó iramú első félidő után. A szünetet követően gyorsan növelte előnyét a hazai gárda, amely remek hajrával nyitott és megérdemelt győzelmet aratott. A három győzelemig tartó párharc állása 2–1 az ETO javára.

Artur Melo: – Nagyon jó mérkőzés volt, jól küzdöttünk, remekül használtuk ki a lehetőségeinket, gratulálok a mai teljesítményért játékosainknak. Hiszem, hogy a következő mérkőzésen, csütörtökön eldől majd a továbbjutás és mi kerülünk a fináléba.

Frank Tamás: – Ma az ETO jobban, míg mi rosszabbul játszottunk, mint az előző két összecsapáson. Ezért a két csapat közötti mai különbséget reálisnak tartom.

• 1. Kispocak 2011. május 24. 13:24
    „Csak az ETO, csak az ETO!”

Soproni utánpótlás torna - 38 csapat, 400 labdarúgó

Az SC Sopron szervezésében a III. Goldschmidt Tornát rendezték meg a hétvégén. Tovább olvasom