2017. 04. 23. vasárnap - Béla 4°C | 13°C Még több cikk.

Futsal: huszáros győri hajrá

A futsal NBI rájátszásának három győzelemig tartó párharcában már 2–0 vezet a Rába ETO a Nyíradony ellen. A harmadik összecsapást csütörtökön este hét órakor rendezik Győrben.
Nyíradonyi Huszárok–Rába ETO 2–8 (2–4)
Nyíradony, NB I-es rájátszás, első forduló, 2. mérkőzés, 300 néző. V.: Nagy R., Varga L., Pápai.

Nyíradony: Szalánczi – Dobre, Angyalos, Batári, Siska.
Cs.: Tomescu, Raducu, Szentjobbi, Szécsi, Puie, Berecz, Moga.
Edző: Kozma Mihály.

ETO: Balázs – Al-Ioani, Mincho, Harnisch, Dróth.
Cs.: Peczár, Lódi, Gyurcsányi, Moreno, Amrani, Matkovics.
Edző: Artur Melo.

Gsz.: Tomescu (4.), Szécsi (20.), ill. Lódi (5., 19.), Dróth (12., 39., 39., 40.), Harnisch (14., 24.).

A három győzelemig tartó párharc állása 2–0 a Rába ETO javára. A harmadik összecsapást csütörtökön este hét órakor rendezik Győrben.
Kisebb meglepetésre a hazaiak szereztek vezetést, de aztán fordított a címvédő. A második játékrész utolsó pillanataiban Dróth mesterhármassal tette még biztosabbá a győri győzelmet.

Artur Melo: – Sok mindennel és mindenkivel kellett ma megküzdenünk, de legyőztünk mindent és mindenkit. Nagy különbségű, magabiztos győzelmet arattunk.

Tippkirály - május: az első heti nyertesek

Májusi játékunk első hete véget ért, hibátlan játékos nincs, heti nyertesek viszont vannak. Tovább olvasom