2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Futsal: folytatódik a rájátszás

Több mint háromhetes szünet után folytatódik az élvonalbeli futsalbajnokság.

A rájátszás felsőházában a címvédő Rába ETO a Swietelsky–Haladást fogadja csütörtökön 18.30 órakor a Magvassy-sportcsarnokban.

A bajnoki szünetben talán a győriek futsalosai voltak a legaktívabbak, hiszen válogatott játékosaik mellett a csapat Szibériában vendégszerepelt, ahol negyedik lett egy tornán.

A győriek spanyol trénere, Marcos Angulo a mai bajnoki mérkőzésen sárga lapjai miatt Juanra, és sérülése miatt Ramada játékára sem számíthat. A Haladás legutóbb a Magyar Kupa döntőjében szerepelt az ETO ellen, az akkori eredménnyel (7–1) valószínűleg most is elégedett lenne a győri publikum. A mérkőzésre a belépés ingyenes.

Július 3-án tartják a jövő évi Európa-bajnokság pótselejtezőinek sorsolását. A csoportjában Olaszország mögött második magyar nemzeti együttes ellenfele szeptemberben Bosznia-Hercegovina, Románia, Horvátország, Szerbia, Hollandia, Ukrajna és a legjobb harmadikként továbbjutó Szlovákia lehet.

Az EB-n a címvédő spanyolok és a hazai belga csapat mellett már Olaszország, Portugália, Azerbajdzsán, Oroszország, Szlovénia és Csehország a biztos résztvevő.

Női labdarúgás: súlyos vereség