2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 22°C Még több cikk.

Futsal: fölényes kupasiker

Futsal - Idegenben nyert hat góllal a Duna Takarék ETO FC a Gyöngyös ellen Magyar Kupa mérkőzésen.
Gyöngyös–Duna Takarék-ETO 2–8 (2–3). Gyöngyös, futsal Magyar Kupa mérkőzés, 300 néző. V.: Veizer, Horváth R., Takács I.

ETO: Balázs – Tóth Sz., Gyurcsányi, Lódi, Madarász. Cs.: Matkovics, Dróth, Harnisch, Al-Ioani, Neris, Peczár, Gölesz.
Szakmai igazgató: Kozma Mihály.

Gsz.: Kóczián (14.), Kis K. (17.), ill. Gyurcsányi (2.), Dróth (5., 25.), Harnisch (6), Neris (23., 33.), Peczár (30.), Lódi (34.).

Az ETO rendkívül magabiztosan kezdte a találkozót. Gyurcsányiék már hat perc után háromgólos előnyre tettek szert, ám a szépítő találat felhozta a Gyöngyöst, amely egy újabb góllal kiegyenlítettebbé tette a félidőt. Szünet után gólokban is megmutatkozott a két együttes közötti különbség, s az ETO végül fölényesen győzte le a tavaszi idény meglepetéscsapatát.

A visszavágót egy hét múlva Győrben rendezik.

Eb-selejtezők: Svédországban kezdünk

A magyar labdarúgó-válogatott szeptember 3-án Svédországban kezdi meg a 2012-es Európa-bajnokság… Tovább olvasom