2017. 11. 20. hétfő - Jolán 3°C | 7°C Még több cikk.

Futsal: ETO-Dunavarsány 11-1

Futsal - Tíz góllal verte a Dunavarsány csapatát a Duna Takarék ETO az élvonalbeli futsalbajnokság 3. fordulójában.
DUNA TAKARÉK ETO FC - DTE ROYAL FC 11-1 (2-0)
Futasal NB1, 3. forduló

40. perc: Vége a mérkőzésnek. Tíz góllal nyert a Duna Takarék ETO a Dunavarsány ellen.

38. perc: Megvan a Dunavarsány becsületgólja. Pereszlényi eredmyényes. 11-1.

35. perc: Dróth is három gólos. 11-0.

33. perc: Kiszolgáltaott helyzetben a Dunavarsány kapusa. Madarász és Harnisch passzolgatása uánutóbbi bombáz közelről a kapuba. 8-0. Gölesz egy kontrát fejez be góllal. 9-0. Ez is belefér a 33. percbe: Madarász három gólos. 10-0.

31. perc: Gyurcsányi is a második találatát szerzi. Szabadrúgásból lő a bal alsó sarokba 7 méterről. 6-0. Potyognak a gólok. Peczár labdájára Madarász érkezik középen. Szép találat. 7-0.

30. perc: Lódi felpasszolt labdájába Dróth pörget bele jobb külsővel. Gól! 5-0.

29. perc: Gyurcsányi is betalál. Csikós passzolt a kapu elé a jobb oldalról. Gyurcsányi átvette a labdát, leültetett egy védőt, majd a kapu közepébe bombázott. 4-0.

26. perc: Továbbra is az ETO birtokolja többet a labdát, és alkít ki helyzeteket. A legnagyobbat Dróth hibázta el, amikor lyukat rúgott fél méterre a kaputól, Gyurcsányi passza után.

22. perc: Öngóllal növeli előnyét az ETO. Lódi passzát Gyurcsányi tette vissza a kapu elé a bal oldalról. Az érkező Seres kapásból a léc alá lőtt. A saját kapujába. 3-0.

21. perc: Elkeződött a második félidő.

20. perc: Két másodperccel a félidő vége előtt Lódi lőtt mellé közelről. Az első játékrész után a Duna Takarék ETO Madarász, és Dróth góljaival 2-0-ra vezet a Dunavarsány ellen.

19. perc: Varga bravúrokat mutat be a vendégek kapujában. Gyurcsányi, majd Csikós közeli lövését is lábbal védi.

18. perc: Másodpercekkel azután, hogy megmenekült egy öngóltól a DTE, Gyurcsányi hibázott ziccert.

14. perc: Megvan a második ETO-gól! Szabó szögletére Dróth érkezett a jobb oldalon, átvette a labdát és 7 méterről a bal alsóba lőtt. 2-0.

13. perc: Lódi passza találta szinte a kapu szájában Madarászt. A válogatott játékos estében lőtt. A labda a kapufát érintve gurult végig a gólvonalon, majd a védők felszabadítottak.

12. perc: Szép jelenetekből nincs hiány. Gyurcsányi tette vissza két védő között sarokkal a labdát Lódinak. A 9 méteres bombát Varga védte.

11. perc: Az ETO szakmai igazgatója, Kozma Mihály kért időt.

10. perc: Az ETO játékosai már körbelőtték a Dunavarsány kapuját. Gól nincs.

6. perc: Fölényben játszik, és több helyzetet alakít ki a hazai csapat, de a befejezéseknél rendre hibáznak a zöld-fehér játékosok.

3. perc: Az első DTE-próbálkozás. Gábor lövését ütötte ki Balázs Zoltán.  A vendégek helyzetére rögtön jön a válasz. Gyurcsányi passzából Madarász eredményes. Vezet az ETO! 1-0.

2. perc: Madarász és Gyurcsányi összjátéka után utóbbi lőtt. Varga védett.

1. perc: Az ETO kezdte a meccset, éps az első ziccer is a hazaiak előtt adódott. Madarász szerzett labdát a félpályánál, rávezethette a kapusra. Varga lábbal védett.

Edző: Bessenyei Attila

A győrieknek remekül sikerült a bemutatkozás, sok néző előtt az első fordulóban magabiztosan győzték le a Szentest, ám a második mérkőzésükön meglepetésre kikaptak Gödöllőn.

Kozma Mihály, az együttes szakmai igazgatója ma, a DTE Royal FC ellen természetesen győzelemre és sokkal jobb, látványosabb mérkőzésre és ismét sok szurkolóra számít.

„Ugyan akadnak még lábadozóink, többen is felépültek a csapatunkból. Bemutatkozhat a győri közönség előtt Lódi Tamás és már játszhat Csikós Sándor is. Az ellenféltől hasonló taktikát várok, mint a szentesiektől, csak most annyiban lesz más a helyzet, hogy erre jobban felkészültünk."

A szakvezető szerint mindenképp érdemes lesz a mérkőzésre kilátogatni. Jó formában érkeztek vissza a válogatottban szereplő győri játékosok is.

„Agresszívabban fogunk támadni és ez minden bizonnyal gólokban is meg fog mutatkozni. Játékosaink remekül helytálltak a nemzeti együttesben, s nemzetközi porondon is egyre több rutint szereznek, ami csak előnyére válhat az ETO-nak – tette hozzá a szakmai igazgató.

A mérkőzésen korlátozott számban még ingyenbérleteket ajándékoz a győri klub.

• 6. kikelet_ 2009. szeptember 29. 13:42
    „#4: legalább tájékozódj, mielőtt ekkora ostobaságokat írsz. 800-1000 nézőt aligha lehet rokonságnak nézni...”
  • 5. gyugyu1 2009. szeptember 29. 08:10
    „egy lényeges dolog kimaradt : a <moderálva>..gyártóféle győrre erőltetett eredménytelen női kosárlabda !!!”
  • 4. gyugyu1 2009. szeptember 29. 08:05
    „ki a fenét érdekel !azt a 20-25 rokont hozzátartzót,csajokat akik kint vannak a meccsen ! ennél hasznosabban is használhatnák az oldalakat ! / olyan mint az merkai futtball, a női foci, női box és birkózás erőltetése.ezek hagyomány és környezetidegen sportok !”
  • 3. nasi12 2009. szeptember 28. 23:41
    „Örülök, hogy egy nevenincs csapatot (Dunavarsány), ahol még most ismerkednek ennel a játéknak az örömeivel, szépen leiskoláztunk.

Azért ne feledjük, ahol focizni is tud az ellenfél, ott az újonc ETO csak aszisztál.
    Pl. Gödöllő-Fortuna-Duna Takarék-ETO FC 7-4”
  • 2. Molly 2009. szeptember 28. 22:39
    „Csak így tovább fiúk!!
    Szurkoltam Nektek,hogy győzzetek.”
  • 1. ZéZé 2009. szeptember 28. 21:59
    „Üdvözlet a Dunavarsiányiak keménymagjának!
    Jól szurkoltatok lányok!
    Annyi megjegyzés azért : ne az ellenfél kihagyott helyzeteinél tapsoljatok, örüljetek...

Az ETO ma nagyon akarta a sikert. Gratulálunk !