2017. 01. 18. szerda - Piroska -7°C | 0°C

Futsal: Döntetlen ˝lett˝ a vége

Frank Tamás szövetségi edző együttese hiába vezetett már két góllal hat perc után, a vendégek a szünetig egyenlítettek, majd a folytatásban a vezetést is megszerezték.

A hajrában aztán a győri Harnisch találatával sikerült visszakapaszkodniuk a magyaroknak, akik ezáltal saját kezükben tartották továbbjutási reményeiket, ugyanis így a vasárnapi zárófordulóban a már továbbjutott oroszok ellen a döntetlen is elég a rájátszásba kerüléshez.

A csoportból az első két helyezett lép tovább az európai rájátszásba. Ezt követően párokra osztják a mezőnyt, és oda-visszavágós alapon dől el a vb-részvétel joga. A 2012-es thaiföldi világbajnokságon 24 csapat szerepel, Európa hét válogatottal képviselteti magát.

Magyarország–Lettország 3–3 (2–2)
Gsz.: Csopaki (3.), Lódi (6.), Harnisch (39.), ill. Sustrovs (8.), Dacko (14.), Zabarovskis (30.)

Korábban: Oroszország–Kazahsztán 4–0 (1–0).
Az állás: 1. Oroszország 6 pont, 2. Magyarország 4, 3. Lettország 1, 4. Kazahsztán 0.
Csütörtökön játszották: Magyarország–Kazahsztán 5–1, Oroszország–Lettország 2–0.
A vasárnapi záróforduló programja: Kazahsztán–Lettország 16 ó, Magyarország–Oroszország 18.30 ó.

Női kézilabda NB I - Győri siker Vácon

A címvédő Győr nyolcgólos győzelmet aratott Vácon a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén. Tovább olvasom